Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Siedzę sobie pod Kauflandem czekając na kierowcę i tak sobie obserwuje ludzi. Powiedzcie mi skąd jest
tyle jadu w zaobrączkowanych kobietach. Nie ważne czy na oko maks 25 lat czy 59 każda syczy do wybranka że źle kładzie towar do bagażnika czy źle zapina w foteliku kaszojada bądź by wziial ,4 piwa bądź pół litra. Żeby nie było widziałem kilka par bez jakichkolwiek śladów biżuterii i całkiem inne podejście jedno do drugiego jest

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #zwiazki
Pobierz Pesa_elf - Siedzę sobie pod Kauflandem czekając na kierowcę i tak sobie obserwuje lud...
źródło: comment_1655492561d3Bb6OjhWolixrFNlUt3yv.jpg
  • 21
Powiedzcie mi skąd jest

tyle jadu w zaobrączkowanych kobietach


@Pesa_elf: Myślę że to nie dotyczy tylko kobiet. Ile to ja się naoglądałem małżeństw gdzie to facet jechał równo po kobiecie ¯\_(ツ)_/¯
@Pesa_elf: Moja się nie odzywa bo sama #!$%@? pakuje, tylko podaje mi zakupy i leci siadac do auta xD
Ze zmywarka tak samo, trzy naczynia na pół zmywarki ułożone na odwal, czasem myśle, ze ona robi to specjalnie żebym to ja układał rzeczy w zmywarce czy pakował zakupy ¯_(ツ)_/¯
@Pesa_elf jest wiele czynników podam banalny :
Jakieś 90% kobiet ma kompleks dużej dupy. Można optymistycznie przyjąć ( ͡ ͜ʖ ͡) że 50% z nich (z tym kompleksem) się odchudza - to znaczy nie dostarcza wystarczającej ilości produktów spożywczych do swojego układu nerwowego przez co ten nie domaga.

Inna rzecz to zwyczajny ludzki zapierd#l. Większość ludzi bierze udział w tym spierd#leniu bo takie są normy społeczne. I
"sklej #!$%@?ę" wystarczy?


@Joncrow Nie chcemy być prostakami. Ale jak mu gdera przy wkładaniu rzeczy do bagażnika to może to wszystko rzucić i powiedzieć coś w stylu żeby wkładała sama jak jej się nie podoba i wyciągnąć telefon żeby przejrzeć internet.
@WielkiNos:

Ale jak mu gdera przy wkładaniu rzeczy do bagażnika to może to wszystko rzucić i powiedzieć coś w stylu żeby wkładała sama jak jej się nie podoba i wyciągnąć telefon żeby przejrzeć internet.


Metoda na focha jest skuteczna ale w cholerę wolna i absolutnie nic nie zmieni w waszym myśleniu i incydent powtórzy się szybko ponownie.

Nie chcemy być prostakami.


Bycie prostakiem zazwyczaj bywa skuteczne i szybko działa.


Zajebisty wybór.
@Joncrow no bo to dłuższa nauka. Wymaga czasu i cierpliwości, ale w dłuższej perspektywie jeśli facet będzie konsekwentny i kobieta zobaczy, że jej gderanie ma pewne skutki w stylu zrobienia czegoś samej albo przestanie się czepiać albo będzie robić sama i facet będzie miał spokój.

Jak będziesz prostakiem to w dłuższej perspektywie czasu nie będziesz się z tym źle czuł? To jak z biciem dziecka.. też działa szybko i skutecznie, ale potem
@WielkiNos:

Jak będziesz prostakiem to w dłuższej perspektywie czasu nie będziesz się z tym źle czuł? To jak z biciem dziecka.. też działa szybko i skutecznie, ale potem ciężko by było spojrzeć w lustro.


Chyba wolę nie wybierać