Wpis z mikrobloga

#film #predator
co to ma być, laska nie umie zapolować na niedźwiedzia, ale mimo tego będzie badassersko latać z tomahawkiem i łukiem na ponad 2-metrowego predatora, uzbrojonego w działka laserowe i b---y xD czemu dzisiejsze hollywood musi być tak s---------e umysłowo (°°
tei-nei - #film #predator 
co to ma być, laska nie umie zapolować na niedźwiedzia, a...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Herflik nie pluli na wykonanie, tylko na wybranie Ledgera na Jokera. Większość porwnywala go do swietnego występu Nikolsona i mówiła, że nie da rady go pobić. Natomiast po wypuszczeniu 1 trailera z "why so serious?" wiele ludzi miało ogromny hype, bo zapowiadało się dobrze i byli ciekawi jak wypadnie ten aktor.
  • Odpowiedz
@tei-nei: po trailerze jest jeszcze hipoteza, ze sie sprzymierzy z Predatorem i beda razem walczyc przeciwko zlym BIAŁYM kolonizatorom, ktorych widac na trailerze. Znajac obecne hollywood moze to akurat byc prawda haha.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@tei-nei: Naprawdę uwielbiam Predatora ale ten film takie g---o się zapowiada że masakra. Po pierwsze już sama feminizacja tego filmu i babka w głównej roli mi nie jak nie pasuje. Historia Predatora to film głównie dla męskiej części widowni i naprawdę czuło się klimat gdy Arnold Schwarzenegger wzór greckiego atlety i prawdziwy kozak komando tryskający testosteronem niemal ideał męskości, samiec alfa,chodzący zabójca który każdemu skręcił by kark gołymi rękami, tutaj
  • Odpowiedz
@bukem: bardzo lubię stare kino akcji za tę macho atmosferę, kupę mięśni i samców alfa, ależ to były badassy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem, poza Ripley i Sarah Connor tego typu klimaty raczej nie pasują do żeńskich postaci, albo po prostu scenarzyści nie potrafią ich ciekawie i przekonująco napisać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@reakwon: dwójka była całkiem spoko, scena z Jamajczykami - dla mnie b---a.

@bn1776: co do efektów specjalnych to w uniwersum obcego/predatora to jak dla mnie im więcej/drożej tym gorzej. Dla mnie to najlepiej wyglądał obcy z pierwszej części, w sumie pewnie dlatego że prawie go nie było widać. Predator w pierwszej części też jest taki bardziej prawdziwy. I to nie jest chyba sentyment bo odświeżam sobie oba klasyki
  • Odpowiedz
laska nie umie zapolować na niedźwiedzia, ale mimo tego będzie badassersko latać z tomahawkiem i łukiem na ponad 2-metrowego predatora, uzbrojonego w działka laserowe i b---y xD czemu dzisiejsze hollywood musi być tak s---------e umysłowo


@tei-nei: Pięknie ujęte w jednym zdaniu, lepszej recenzji już nie zobaczę :D
  • Odpowiedz
@tei-nei:

co to ma być, laska nie umie zapolować na niedźwiedzia, ale mimo tego będzie badassersko latać z tomahawkiem i łukiem na ponad 2-metrowego predatora, uzbrojonego w działka laserowe i b---y xD czemu dzisiejsze hollywood musi być tak s---------e umysłowo (°°


Śpiąca królewno, kino od przeszło 100 lat opowiada historię From Zero to Hero.
  • Odpowiedz