Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Patrząc ostatnio na #nieruchomosci, które wrzucacie w kredyciku utwierdzam się w przekonaniu, że zakup chałupy na kanarach to był strzał w 10.

W cenie 70 metrów na Ursusie mam piętrowy segment 80 metrów, kamieniem do oceanu.

A że biznesy sprzyjają to myślę nad czymś dużo grubszym, ostatnio oglądałem takie fajne domki z widokiem na ocean. Raz się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Hug0Stiglitz - #nieruchomosci 

Patrząc ostatnio na #nieruchomości, które wrzucacie w...
źródło: comment_1655449280d6Qf0H56o3CONZMjV5FEBM.jpg
  • 31
@alteron: Jeszcze nie na stałe. Mam praktycznie świeży dom w PL i cały czas się zastanawiam. Głównie różowa oponuje. Ja bym w tym roku się spakował i nie wracał.

Ocupas nie są problemem. Na Teneryfie to zjawisko nie ma takiej skali jak na kontynencie i dzieje się głównie w dzielnicach zamieszkiwanych przez lokalsów - parają się tym głównie śniadzi co przypłynęli w łupinkach z Afryki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hug0Stiglitz: Sam od paru lat siedzę na hiszpańskich wyspach i wychodzę z założenia, że znacznie lepiej kupić tutaj coś niż wracać do Polski. Nie wiem tylko, czy wybrać Baleary czy Kanary...
@Pieczarka: Na Balearach nie mieszka przypadkiem Farmazoniarz21? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie kanary wygrywają klimatem. Niby na takiej Majorce możesz mieć 18 stopni w grudniu. Ale na Teneryfie mam w tym czasie 24, odczuwalne na plaży ponad 30.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hug0Stiglitz: to fakt, klimat jest super. Problem tylko, jak chcesz się wybrać gdziekolwiek indziej, bo to zawsze już długa wyprawa. Jak masz status rezydenta, to problem kosztów odpada - 75% zniżki robi różnicę ( ͡ ͜ʖ ͡) tylko nie wiem którą wyspę wybrać, każda ma w sobie to coś...