Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Przyznam, że to mój ulubiony tag na wykopie. Widzę dużo wpisów ze wzrostami rat, a mało o tym, że ktoś ma stałe, no to patrzcie na tego bydlaka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mam jeszcze wpisu do hipoteki, więc za rok mi oprocentowanie spadnie. Do zmiany oprocentowania 15.04.2026 kredyt zostanie mocno nadpłacony, możecie mnie wołać to wam wkleję aktualny stan.

Dodatkowe info:
1. Koszt zakupu 550k (mieszkanie) + 30k (miejsce postojowe w hali garażowej)
2. Wkład własny 20%
3. Okres kredytowania 30 lat
4. Mieszkanie 72m2
5. Warszawa Ursus
6. Już wykończone, mieszkam od początku maja
Pobierz szarlej1427 - #nieruchomosci

Przyznam, że to mój ulubiony tag na wykopie. Widzę du...
źródło: comment_1655443252oIga9BEojJCrjX9Xf6UUq3.jpg
  • 44
@szarlej1427: O witam sąsiada. Czyżby Ursus Szamoty? Gdzie kupiłeś? Ja od ROBYGA. Trochę mniejsze i w zasadzie z niewielkim kredytem na zmiennej wiec dla na mnie te podwyżki są mało znaczące. kredo na 10 lat ale planuje też spłacić szybciej bo już wykończyłem i będę „nadpłacać” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Która inwestycja na ursusie ?

@shikalukime: śmieszy mnie jak deweloperzy swój żargon rozpowszechnili. Każda budowa to teraz "inwestycja", a każde mieszkanie to "apartament" xD

Inwestycja to może i jest ale dla dewelopera, który zarabia na tym, że buduje. Dla kupujących to po prostu budowa/budynek ¯\_(ツ)_/¯
@szarlej1427: Mądrych Mirków obowiązkowo plusować! Tak trzeba robić!
Nie mam za złe komuś komu się udało, mam za złe wazonom biorącym po zmiennych i wyciągających łapska po pieniążki, bo łełełe wzrosła rata łełe oszukujo
Prześmiesznie musisz brzmieć pytając na której budowie/budynku mieszkasz

@shikalukime: co w tym śmiesznego, przecież to normalne sformułowanie. Tzn. na budowie to się jeszcze nie mieszka ale w budynku albo bloku jak najbardziej. Zawsze się tak mówiło. Nie mów, że mówisz "mieszkam w inwestycji" xD