Wpis z mikrobloga

Halo @Moderacja mam dla was jeszcze taki pro tip, bo może nie macie takiej świadomości i dlatego tak długo ociągacie się z banowaniem pewnych użytkowników, otóż konta, nieważne czy to pomarańczowe czy bordo, w 90% nawet nie są " onucami ". Jest znacznie gorzej bo to są " polacy " którzy znaleźli sobie dodatkowe robo ( bardzo łatwo jest coś takiego ogarnąć, szczególnie na FB) jako pożyteczni idioci ( z języka ZSRR, tak zwane gównojady ) i tak, moje konto jest " stare " i taką robotę mógłbym dostać od miejsca. Dlatego jak widzicie że pewne konta nagle udzielają się propagandowo i prorosyjsko powiniście banować pernamentnie bez litości, bo taki człowiek sprzedałby was za paczkę fajek w razie czego, więc @Moderacja niech się zastanowi nad swoimi działaniami i zmianą stragii.
#ukraina #wojna
  • 22
@Millowisck: Przykładem konieczności walki z dezinformacją poprzez cenzurę są jakieś dwa zbanowane randomy? Serio o tym jest ten temat, że moderatorzy za wolno zareagowali na takie płaczliwe skargi?

Tak, dokładnie, skoro chciałem zobaczyć o czym gadasz i jak wygląda ta straszna dezinformacja i propaganda to chyba jasne że przez linki?