Wpis z mikrobloga

Halo @Moderacja mam dla was jeszcze taki pro tip, bo może nie macie takiej świadomości i dlatego tak długo ociągacie się z banowaniem pewnych użytkowników, otóż konta, nieważne czy to pomarańczowe czy bordo, w 90% nawet nie są " onucami ". Jest znacznie gorzej bo to są " polacy " którzy znaleźli sobie dodatkowe robo ( bardzo łatwo jest coś takiego ogarnąć, szczególnie na FB) jako pożyteczni idioci ( z języka ZSRR, tak zwane gównojady ) i tak, moje konto jest " stare " i taką robotę mógłbym dostać od miejsca. Dlatego jak widzicie że pewne konta nagle udzielają się propagandowo i prorosyjsko powiniście banować pernamentnie bez litości, bo taki człowiek sprzedałby was za paczkę fajek w razie czego, więc @Moderacja niech się zastanowi nad swoimi działaniami i zmianą stragii.
#ukraina #wojna
  • 22
@vartan: gdyby plan podboju zakładał takie szczegóły jak potyczki słowne w komentarzach na wykopie i to z 3 letnim wyprzedzeniem, to już by tą wojnę wygrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Millowisck: Już się nie zesraj, najlepiej zbanować wszystkich i zostawić tylko 5-osobowe kółko wzajemnego lizania się po fiutkach.
Gdzie się podział internet, w którym można było powiedzieć wszystko na co ma się ochotę, a takie delikatne kwiatuszki jak OP były bezlitośnie wyszydzane?
@ChlopcoPusia @Elaviart @vartan @ZajebbcieTrudnyNick @RazumichinZiK czegoś nie do końca zrozumieliście w moim wywodzie, mi nie przeszkadza że ktoś sobie wrzuca filmy z ruskiej strony czy robi sobie heheszki z Ukr czy całej sytuacji wojennej. Mi chodzi o nachalną i jawną propagandę, sianie dezinformacji i manipulowanie treściami jak to robią/robili bo już są pobanowani niektórzy użytkownicy. Chyba nie powiecie mi że taki IMPERAT0R czy Stay12 którzy spamowali tag to coś normalnego?
@Millowisck: Wszystkie tego typu wpisy są z miejsca wyjaśniane, żadna zorganizowana "nachalna propaganda" ani "sianie dezinformacji" tutaj nie występuje. Twoje nawoływanie do cenzurowania i banowania niczemu tutaj nie służy. Jak ci nie pasuje jakiś wpis to go zignoruj i zrób miejsce komuś kto zamknie delikwentowi japę zamiast biegać z donosami. Parszywa mentalność.
@Elaviart: z miejsca wyjaśniane? Widać że nie masz pojęcia o czym mówisz, dziwne że tyle czasu potrzeba było na wyjaśnienie użytkownika Stay12 i IMPERAT0R a ostatecznie i tak zostali zbanowani. " żadna zorganizowana "nachalna propaganda" ani "sianie dezinformacji" tutaj nie występuje. " - nie, wcale nie :D
@Millowisck: Możesz w takim razie przytoczyć jakieś przykłady tej zorganizowanej dezinformacji, która rzekomo tak bardzo wymaga reakcji moderatorów i banowania z dupy? Bo jedyne co sobie przypominam to jakieś pojedyncze wysrywy, tak jak pisałem, wyjaśniane z miejsca. I pisząc "wyjaśniane" nie mam na myśli banowania xD co to w ogóle za #!$%@? moda xD