Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy poznanie dziewczyny na Tinderze to powód do wstydu? Mam 21 lat i tak się składa, że poznałem pewną lecz np. moja mama nie jest z tego powodu zadowolona. Twierdzi, że dziewczyny poznawane przez internet są niewarte i to tylko oszustki tam są, a dziewczynami to mam się teraz nie interesować bo mam na to jeszcze czas. Może i tak jest, tylko, że nie mam innego sposobu na poznanie jakiejś. Jestem nieśmiały i nie mam zbytnio znajomych, którzy mogliby mnie zapoznać z kimś. Uznałem, że Tinder to na chwilę obecną jedyny sposób. Na różnych forach podobnie, co chwilę wszyscy są zgodni, że poznawanie przez internet jest nic nie warte bo same księżniczki, oszustki, materialistki, naciągaczki itd. Jednak dziewczyna, którą poznałem jest w porządku, ładna, miła, mądra i nie zachowuje się jak księżniczka (ale to tylko moje wyobrażenie i przedstawiam ją w dobrym świetle).
#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ab847108ce78ea7e2ceaca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wstyd to jest w tym wieku i dzisiejszych czasach słuchać tak durnych rad matki dotyczących poznawania ludzi w internecie.
Szczególnie to z tym że "masz czas". Nie masz, wiek studencki to najlepszy właśnie czas na poznawanie nowych ludzi, potem jest trudniej i będziesz sobie pluł w brodę właśnie za zmarnowane lata.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: "Poznanie kogoś w internecie to wstyd" - ale niby dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest w zasadzie już ostatni wiek, żebyś mógł się jakkolwiek pobawić bądź po prostu poznać kogoś, więc korzystaj, zwłaszcza, ze obecne społeczeństwo jest bardziej skryte niż kiedyś, gdzie praktycznie każdy bawił się na jakiś remizach i tam działy się naprawdę niestworzone rzeczy, które pewnie robiła i Twoja mama...

Przy tinderze, rzeczywiście jest taka niefajna otoczka, bo wiele kobit to naprawdę szlaufy, sam kiedyś korzystałem z tej apki i ciężko było kogoś ciekawego -> patrz "wartościowego" poznać -> bo samo spotkanie na seksy nie jest chyba niczym ciężkim do osiągnięcia korzystając z tej apki, ostatecznie wyszło, że nie poznałem tam nikogo ciekawego, ale było to pochodną, że i tak przez neta poznałem dziewczynę,
  • Odpowiedz
@kajak98: @Mijun: @AnonimoweMirkoWyznania: latanie za babami to najgorsze co mozesz zrobic OPie. Skup sie na sobie, karierze, bo potem bedziesz zalowal ze zamiast sie ogarniac to latales za pustakami i zostales z niczym


@Sheppard28: zarabiaj pieniadze OPie, rob kariere, kupuj domy. A w wieku 30 lat moze znajdziesz sobie jakas kobiete chcaca sie ustatkowac z odpowiedzialnym i prawdziwym mezczyzna ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz