Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy poznanie dziewczyny na Tinderze to powód do wstydu? Mam 21 lat i tak się składa, że poznałem pewną lecz np. moja mama nie jest z tego powodu zadowolona. Twierdzi, że dziewczyny poznawane przez internet są niewarte i to tylko oszustki tam są, a dziewczynami to mam się teraz nie interesować bo mam na to jeszcze czas. Może i tak jest, tylko, że nie mam innego sposobu na poznanie jakiejś. Jestem nieśmiały i nie mam zbytnio znajomych, którzy mogliby mnie zapoznać z kimś. Uznałem, że Tinder to na chwilę obecną jedyny sposób. Na różnych forach podobnie, co chwilę wszyscy są zgodni, że poznawanie przez internet jest nic nie warte bo same księżniczki, oszustki, materialistki, naciągaczki itd. Jednak dziewczyna, którą poznałem jest w porządku, ładna, miła, mądra i nie zachowuje się jak księżniczka (ale to tylko moje wyobrażenie i przedstawiam ją w dobrym świetle).
#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ab847108ce78ea7e2ceaca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: mama ma racje ale tez jej nie ma, bo czasu akurat to nie masz, nie spiesz się na siłę, ale działaj.. zawsze tekst „jeszcze masz czas” to tak zachęta do „olania” jakiegoś tematu, a prawda jest taka, ze później znaleźć towarzystwo z kobietami będzie jeszcze trudniej.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: zastanów się na logike, jesli ty jestes normalny to tak samo z drugiej strony jest normalna dziewczyna która chce kogoś poznać i myśli podobnie..
Jest masa noramlnych związków z tindera, to dobre narzędzie do poznawania dziewczyn.. Nie słuchaj debili którzy piszą że tinder to oszustki albo tylko do ruchania.. to jak pisanie ze nóż służy do zabijania xd

No i uważaj na matkę, jest toksyczna, 21 to zedecydowanie odpowiedni wiek