Wpis z mikrobloga

Zamieszczam screena rozmowy, w której pan S., próbuje mnie naciskać.

W związku z tym, że moja osoba jest zastraszana przez pana G., który grozi mi gwałtem analnym, przez pana S., zmuszony jestem zamieścić tutaj rozmowę z tą drugą osobą. Działając w celach informacyjnych i przestrzegających przed udziałem w różnego rodzaju dziwnych przedsięwzięciach biznesowych w dalszym ciągu jestem naciskany. Nie wytrzymuje tego psychicznie a jako osoba chora obłożnie i poważnie chciałbym przedstawić Wam dokumentacje aby uwiarygodnić się w Waszych oczach, dlaczego muszę odejść. Na ten moment mam bardzo złe myśli przez naciski pana S., również boje sie gwałtu ze strony G., Odchodzę na jakiś czas. Oczywiście w przypadku otrzymania pisma prokuratorskiego od #mlm wejde i Wam to przekażę. Jeśli sobie coś zrobię lub moja choroba się pogorszy, sami wiecie kto będzie winny. Życzcie mi zdrowia, prosze.

#sebcel #mlm #piramidafinansowa
Nicolaus_Steno1 - Zamieszczam screena rozmowy, w której pan S., próbuje mnie naciskać...

źródło: comment_1655406765v2qLlndAB2hLVud8KZ1EwQ.jpg

Pobierz
  • 23
Jak zostać bogiem na Florydzie


@BKZGlamrap: Och, ciekawe. Ja osobiście miałem do czynienia tylko z ludźmi, którzy coś w administracji robili, ktoś też windykacje miał rozliczać, ale to byli zupełnie zwykli ludzie, bym powiedział nawet, że słabi fizycznie. Nie próbowałem rozmawiać o szczegółach, nie chciałem sobie robić wrogów na jeden wieczór. Po latach uważam, że ludzie pracujących w takich miejscach muszą mieć w sobie jakieś skłonności socjopatyczne.