Wpis z mikrobloga

Mam wyrzuty sumienia przy codziennych czynnościach, taki dziwny dyskomfort w głowie
Nic nikomu nie zrobiłem, przynajmniej ostatnio.
Jem śniadanie, oglądam telewizję, słucham muzyki, czytam książkę,śpię - ciągle poczucie winy
chyba ze to jakieś nowe uczucie którego nie rozumiem.
Spotkaliście się z czymś podobnym przy odstawieniu dragów?
Jebla idzie dostać, ciągle zyje w strachu i dyskomforcie
#narkotykizawszespoko
  • 10
@Alponczino: To wystepuje także u ludzi bez nałogów, poziom różnych substancji w mózgu jest zbyt niski albo wysoki, jednak to dobrze świadczy, że masz poczucie winy, socjopaci nawet jak cos zrobia to zapominaja po 5 minutach, bez skrupułów, bez empatii. Przyznam, że to jest czasem dośc upierdliwe i irytujace kiedy nawet własnie jak jest dłużej wszystko ok to nagle zaczynasz sobie przypominac jakies starsze historie i źle sie czujesz na duszy,
@Tygrysia_Lilia Miesiąc czasu jestem "trzeźwy", ciąg miałem od sierpnia. Głównie heroina z rckami(3cmc) alkoholem i wiagrą ( ͡° ʖ̯ ͡°). Obecnie odsypiam, nadrabiam jedzonko i próbuje trochę się poruszać.

@Zjedzon
@J3bzzz Dziękuję za dobre słowo

@neoklasyk Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tym w takiej formie, jest to dość męczące. W bani dziura jak krater.

@YoungPrisoners mam nadzieje ze to wszystko przejdzie, dużo tych skutków ubocznych. Nie, że