Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ciekawą tendencję u wykopków. Czyli śmiej się i dyskredytuj wszystko co robi ktoś komu życie potoczyło się trochę lepiej niż tobie. W przypadku kredytów gdy ktoś mówi, że jest dramat bo rata ponad 2 razy w górę na mieszkanie itp. zostaje #!$%@?, że jak mógł kurła tego nie przewidzieć i że jest debilem XDD i to nie tylko w tym przypadku wystarczy, że ktoś powie na wykopie że kupił sobie auto nowe które zaczyna się psuć to zaraz zlatują się oświeceni, którzy zaczynają swoje #!$%@? o tym jak to źle zrobił, że kupił sobie nowe auto zamiast 20 letnie sprawdzone (i oczywiście wyznawcy "ekran w samochodzie to gorzej jak AIDS"). I to nie są jedyne odmęty wykopu w których to się dzieje. Wykop stał się miejscem wcale nie lepszym niż elektroda gdzie każdy jest najmądrzejszy a innych trzeba gnoić. Każdy komu lepiej idzie i coś robi w życiu, jest bogaty, ma swoje 4 kąty ale np. na kredyt jest idealnym kandydatem na gnojenie i wytykanie mu czegoś czego nikt nie mógł przewidzieć, jakiś błąd czy powinięta noga zaczyna się lament bo wykopki po fakcie mądre. Najlepiej aby każdy żył w takim gównie co poniektórzy, nic nie robił, nie wziął sobie kredytu na mieszkanie/dom tylko mieszkał z dziewczyna w małym pokoiku w mieszaniu rodziców xD A w sumie szkoda chyba to tłumaczyć i tak dotrze to może do garstki tutaj

#kredythipoteczny #kredyty #hipoteka #banki #wibor #motoryzacja ##!$%@? #wykop
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SteelChuckNorris: kredyt oznaką sukcesu, co ja #!$%@? czytam. Może 20 lat temu tak było, kredyt w ciągu ostatnich 5 lat dostawał byle korpoludek klepiący bezmózgie tabelki w excelu z wypłatą 6 brutto, serio nie trzeba być żadną elitą, żeby to osiągnąć. Nie cieszy mnie w żaden sposób sytuacja kredytobiorców, no ale to po prostu życie, zaryzykowali na 30 lat, nie pykło albo pykło trochę gorzej niż myśleli, będą musieli zredukować
  • Odpowiedz
@SteelChuckNorris:
-Wziąłeś kredyt na mieszkanie - przegryw, trzeba było u mamy siedzieć i oszczędzać
- nie wziąłeś kredytu - przegryw co u mamy siedzi w piwnicy
- wziąłeś stałe oprocentowanie 3,5% przy zerowych stopach - przegryw trzeba było wziąć 1,5% na zmiennej
- wziąłeś zmienne (wiborek wzrósł) - przegryw trzeba było myśleć i brać stałe
- zainwestowales w krypto - przegryw
  • Odpowiedz
@SteelChuckNorris: wykop stał się ogromnym ściekiem od pewnego czasu. Już był wcześniej, ale jakoś przy Ukrainie/Szczepionkach dało się to odsiać, bo z daleko było widać trolli. Teraz wykop stał się jakimś skupiskiem trolli, ekspertów, przegrywów, anty-kredyciarzy. Bo muszą mieć kogoś kogo mogą obwinić i po nim #!$%@?ć publicznie.

Nawet PiS nie ma takiego złego PRu ostatnio u wykopków jak zwykli ludzie co wzięli kredyt. Bo przecież eksperci i elita internetu
  • Odpowiedz
@xXx420xXx100L3J4: mogę się przyznać, że się nie spodziewałem tego, ale trochę nie chce mi się wierzyć, że aż tyle. Poza tym co to zmieni, Panu z kredytem na bank nic, bo nadal będzie dygal ile jeszcze dostanie podwyżki raty.
  • Odpowiedz