Wpis z mikrobloga

@eleganckichlopak: nie chce ci go psuć, ale ten film to bait xD stanowski se robi właśnie gigantyczną akcje marketingową, nie zgadza się chronologia wydarzeń, chłopa silnik przemielił tydzień później niż dokładnie wskazana data nagrania materiału
  • Odpowiedz
  • 6
@pigmej4ever: dla mnie po tym jest skompromitowany nikt nie robi takich filmów dla beki, a to jest naiwne tłumaczenie
  • Odpowiedz
Naprawdę zyskał mój szacunek, #!$%@?


@eleganckichlopak: ale czym? Jeśli to fejk to czemu to ma służyć? Ludzie w godzinę ogarnęli, że coś jest nie tak. Jeśli to rzeczywiście fejk to nagra program z wybranymi twittami i będzie mówił Mariuszom, jak to lewaki się na niego uwzięły i to tyle z całej "niesamowitej" akcji.
  • Odpowiedz
@awdr: Naiwne tłumaczenie czego? Jego zdolności nadprzyrodzonych? Raczej ciężko sobie zgadnąć że za tydzień jakiegoś chłopa wciągnie silnik na lotnisku w amsterdamie xD
  • Odpowiedz
Stanowski #!$%@? outstanding move i skompromituje tym samym całą antypisowską scenę polityczną, która łyknęła ten bait. Włącznie ze mną


@eleganckichlopak: Ale czekaj, bo to w sumie jest dość ciekawe. Stanowski zrobił ustawkę, puścił część nagrania żeby stonoga podłapał i upowszechnił i co? Nawet jak udostępni całe nagranie, że wszyscy potem się uśmiechają do kamery i mówią, że to fejk, to powiedz mi - co on tym ugrał?
  • Odpowiedz
@matt-pitt: z a s i ę g i. Tylko to się liczy w internecie, a takie akcje się klikają jak powalone, plus igrzyska dla swojego community, jako że na ten bait (dość oczywisty) złapali się rozmaici politycy, sędziowie, prokuratorzy czy dziennikarze, a żaden najpierw nie pokusił się o weryfikacje czegokolwiek co pada w tym nagraniu
  • Odpowiedz
@Arthasss: On to nagrał i on te słowa wypowiedział. Teraz powie "haha żartowałem", taki performens, żeby nabrać drugą stronę - faktycznie szopka ala człowiek bóbr.

Mógł taki materiał o fejku zrobić jak Dobski wrzucił przerobione zdjęcia tej ukraińskiej asystentki społeczenej, bo tam faktycznie jest poszkodowana (nie wspominając o kradzionych zdjęciach), ale widzę że kanał zero to jednak projekt stricte rozrywkowy.
  • Odpowiedz
no niestety to prawda, Stanowski #!$%@? outstanding move i skompromituje tym samym całą antypisowską scenę polityczną, która łyknęła ten bait. Włącznie ze mną xd


Naprawdę zyskał mój szacunek, #!$%@?

Odpowiedz


@eleganckichlopak: Pamiętasz gościa co podbiegł do drugiego, walnął go w twarz i potem krzyknął, "Its, a prank, bro?" Pamiętasz ten poziom żenady i jednocześnie radość gdy ten praknkster
  • Odpowiedz