Wpis z mikrobloga

  • 2
Kredyciarze, zobrazuję Waszą sytuację:
0:00 postanowiliście wziąć kredyt 2 lata temu
0:11 ktoś wam mówi, żebyście nie brali na styk i uważali, bo stopy mogą wzrosnąć
0:24 wiecie lepiej, nic przeciez nie może się stać
0:40 pierwszy rok do lipca...
0:55 sygnały, że stopy pójdą w górę! Ktoś Was ostrzega, aby przejść na stałe, ale wiecie lepiej.
1:15 RPP zaczyna podnosić stopy...
A dalej to już sami zobaczcie...
https://youtu.be/nnaObh8NciQ

#kredythipoteczny #kredyt #nieruchomosc #mieszkanie #heheszki #mieszkaniedeweloperskie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@r102 tak, masz rację. Moja znajoma właśnie wyprowadziła się do rodziców, wynajęła, bo nie daje już rady...
I fakt, dała 240, teraz 450 jest to warte tylko... Noc cóż ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tomahawkkk na razie ona mieszka...
Tak ogólnie, to masz rację :)
Ale do niedawna pisaliście, że lepiej kredyt, niż mieszkać u starych.
Aktualnie ma kredyt i mieszka u starych
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@elomakrelo ja to widzę tak, że mieszkała tam 6 lat, a teraz nie stać ją na ratę. Po tym jak wynajmie, musi dokładać jeszcze do raty.

Kredyciarze zaczynają tłumaczenia niczym pisowcy.
Przecież narracja była, że po to się bierze kredyt, aby nie mieszkać że starymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vartan: ludzie chcieli wziąć kredyt na mieszkanie, bo gdzieś mieszkac trzeba, a Pis ich tak w-----ł- taka to wlasnie ich prorodzinna polityka. Ludzie co szli w inwestycje, wzieli tanie kredyty znają sie na tym i poradzą sobie. Najgorzej mają ludzie co kupilo mieszkania do zaspokojenia potrzeb mieszkalnych, mimo wszystko nie stracą na tym, bo mieszkania nie spadną ponizej tego co kupili. Pisiorska polityka prorodzinna, akcje Glapinskiego o zejściu na najnizsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vartan: kto ostrzegał, żeby przejść na stałe? Mnie nikt, mam kredyt od pięciu lat, zresztą, porozmawiamy za 5 lat czy to stałe to takie super korzystne będzie, bo stałe oprocentowanie to Ci bank da, ale na 5 lat. Gospodarka w końcu wróci do normy, no chyba że pisiory dalej będą rządzić
  • Odpowiedz