Wpis z mikrobloga

@Jelony: Ja mówię o neapolu i tamtejszych mistrzach xd. Potwierdzone przez ludzi co byli tam na szkoleniach AVPN i sam tez byłem i pytałem bodajże w imperatore albo di matteo. Wszyscy zawsze odpowiadali ze to jest efekt nieoczekiwany bo oznacza zbyt zimne ciasto przed wypiekiem. Mi generalnie to nie przeszkadza bo takie przypalone centki dają swoj aromat i smak imho
  • Odpowiedz
  • 0
@kuppaa: masz wyżej, wstępnie wyrabiam robotem planetarnym a potem składam 3-4 razy co 15 minut. Wyrastanie od 10 do 48h w różnych kombinacjach lodówka/poza lodówką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@krabczy: Z tego samego powodu zrobiłem sobie niski stolik na kółkach. Piecyk po pieczeniu wjeżdża pod stół w kuchni ( ͡ ͜ʖ ͡)

@bartowsky: ja pod effeuno mam konstrukcję skręconą z trzech stolików lack: kółka, blat, nogi, blat, nogi, blat, effeuno :D
  • Odpowiedz
@bb89: Nie ma porównania f1 do g3. Mam g3 - temperatura niska, kamień się szybko nagrzewa, grzalka słaba, termostat wyłącza szybko grzanie na gorze przez co spod jest gotowy a góra jeszcze nie. Dużo kombinowania, a i tak ledwo zrobisz taka classice 6/10. O napoletanskiej nie ma co marzyć. Tylko trzeba pamiętać ze effuneo ma jedno 0 więcej w cenie :)
  • Odpowiedz