Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budowa #praca #pracbaza #takaprawda #smutek
Łapie mnie niezła depresja jak dostrzegam, że decydując się na swój #gownokierunek zmarnowałem najbliższe kilka lat życia. Wchodzę na #pracuj.pl i widzę oferty dla #elektryk czy #hydraulik za 8k. Dla wielu pewnie to grosze, ale duża część z nas nigdy tyle nie zarobi, a tym bardziej tak małym kosztem jak ludzie po zawodówce. Możecie się skarżyć na rzekomą patologię, problemy z kręgosłupem czy kapryśną pogodę, ale lepsze to, niż zarabianie z tytułem magistra mniej niż 5k #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a97f843f914c383f8ae6b6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@mus_tang: Elektryka budowlanego.
Dobry spec nie dotknie nigdy mlota. Ale to trzeba miec juz porzadne umiejetnosci i poza elektryka znac sie na automatyce, systemach sterowania, czy zabezpieczen i kontroli dostepu.
No i kwoty moga isc w piec cyfr.
  • Odpowiedz
@mus_tang: Nie kazdy moze zostac "specem", ktos rowniez musi leciec ze scianami.
Ale fakt, jaranie sie nawet 8k na b2b przy takiej pracy to malo ciekawa perspektywa.
Mialem okazje kiedys przez chwile tak popracowac.
Stwierdzilem ze wole mniejsze pieniadze, a ciekawsza i moim zdaniem bardzo rozwojowa prace.
A kasa juz dawno przebila rycie scian ;p
  • Odpowiedz