Wpis z mikrobloga

Ten wpis wykopowego guru tagu nieruchomości ma już 2 lata i 2 miesiące, czyli 26 miesięcy.

Jeżeli wynajmujesz mieszkanie za 2000zł (plus czynsz ale tego nie liczę bo to płaci każdy) to matematyka jest prosta.

26 miesięcy x 2000zł = 52 000zł

Tak, że ten wpis powstał 52 000zł czasu temu.

A to tylko dwa lata i dwa miesiące xD

A czas leci dalej xD

#nieruchomosci #ciekawostki #kredythipoteczny #inflacja #heheszki #budownictwo #mieszkanie #inwestycje #wynajem
NapoleonWybuchowiec - Ten wpis wykopowego guru tagu nieruchomości ma już 2 lata i 2 m...

źródło: comment_1655299423mTgkkLE7QP82yVlVlfUQXy.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Godziu73: i tu sie zgadzam, Otodom + OLX, sa zawalone, codziennie mamy nowe rekordy ilosci nowych ogloszen. Co sie dzieje ze sprzedaza? a no szoruje po COVIDowych minimach. Jak najbardziej niech sprzedaja!
  • Odpowiedz
@Godziu73: a wiesz co jest najlepsze w obecnej sytuacji? Jezeli mieszkania chociaz drgna w dol, nie mowie o -50%, tylko chociazby -2% miesiac/kwartal. Osoba ktora poczeka z transakcja do dolka obnizek, bedzie przez ten czas chroniona w 100% przed inflacja, malo tego gotowke moze zamrozic na lokacie/obligacji z gwarancja dochodu.

Czyt. jestes potrojnie do przodu.
  • Odpowiedz
@Godziu73: pozatym nie mam bladego pojecia, dlaczego cieszycie sie z galopujacej inflacji. Przeciez im bedzie ona wyzsza, im dluzej utrzyma sie na rekordowym poziomie, tym NBP bedzie musialo mocniej reagowac. Jakie sa tego efekty kazdy widzi na zalaczonym obrazu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Adki: nie cieszy mnie inflacja, nie wiem skąd taki wniosek. Śmieszy mnie jedynie ta pewność na tagu że niedługo będą kupować mieszkania za ułamek ceny, nie mając zdolności kredytowej xD
  • Odpowiedz
Dam Ci taka gwaracje, jak Ty dasz mi gwaracje ze trwac nie beda.


@Adki: ja mogę się założyć, że nie będzie. Idziesz na to? Zawołam za 30 lat.

Widziales co dzieje sie na grupkach ludzi, ktorym udalo sie zalapac na ten biznes
  • Odpowiedz