Wpis z mikrobloga

Takie przemyślenia dla tych do twierdzą, że #tvpis i #tvn to ta sama propaganda:

Ostatnio NIK wydał dwa raporty.
1. Raport o realizacji inwestycji w EC Ostrołęka. Raport niekorzystny dla PIS. Raport wydany w czerwcu 2022, więc ograniczam szukanie do ostatniego miesiąca. Pierwsze podejście, strona tvp.info:
https://www.google.com/search?q=raport+NIK+ostrołęka+site:tvp.info&client=opera&hs=ayo&source=lnt&tbs=qdr:m&sa=X&ved=2ahUKEwjQqsqW-az4AhV3CBAIHSSZBtcQpwV6BAgBEB0&biw=1920&bih=970&dpr=1

Ups, dwa trafione, żaden w temacie.

drugie podejście, tym razem szukamy z frazą tvp
https://www.google.com/search?q=raport+NIK+ostrołęka+tvp&client=opera&hs=7yo&biw=1920&bih=970&tbs=qdr%3Am&ei=lX-oYqGsHM-trgSoranIBg&ved=0ahUKEwjhypmm-az4AhXPlosKHahWCmkQ4dUDCA0&uact=5&oq=raport+NIK+ostrołęka+tvp&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBQghEKABMgUIIRCgAUoECEEYAUoECEYYAFDZA1iiBmCvCGgBcAB4AIABfYgBowKSAQMyLjGYAQCgAQHAAQE&sclient=gws-wiz

Wyniki są, ale żadne ze strony TVP.

Czyli w TVP tematu nie ma.

2. Raport na temat awarii kolektora Czajki. Pierwsze podejście do wyszukiwania na stronie tvn24.pl:
https://www.google.com/search?q=raport+NIK+czajka+site%3Atvn24.pl&client=opera&biw=1920&bih=970&tbs=qdr%3Am&ei=64CoYueLGeT6qwH8o4SYBg&ved=0ahUKEwinraDJ-qz4AhVk_SoKHfwRAWMQ4dUDCA0&uact=5&oq=raport+NIK+czajka+site%3Atvn24.pl&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAM6BwgAEEcQsAM6BQghEKABOgYIABAeEBZKBAhBGABKBAhGGABQ4gRY9SdgqyloAnABeAGAAZsBiAHLCJIBBDE2LjGYAQCgAQHIAQXAAQE&sclient=gws-wiz

Ooo, jest na pierwszym miejscu.

To teraz pytanie: skoro to taka sama propaganda to czemu TVN informuje o sprawach niekorzystnych dla PO czyli wg pisowskiego słownika atakuje PO a TVP ukrywa informacje odnośnie PIS przed swoimi widzami?

#polityka #bekazpisu
  • 38
  • Odpowiedz
To teraz pytanie: skoro to taka sama propaganda to czemu TVN informuje o sprawach niekorzystnych dla PO czyli wg pisowskiego słownika atakuje PO a TVP ukrywa informacje odnośnie PIS przed swoimi widzami?


@janekplaskacz: z jednostkowego przykładu chcesz zrobić regułę?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:
A to nie jest regułą? Pokazałem regułę na podstawie bardzo jaskrawego przykład. Takiego, który nie będzie budził wątpliwości.

Serio, nie zanotowałeś do tej pory ukrywania i usprawiedliwiania pisowskich afer przez TVP? Co mówili o Szumowskim i zakupie maseczek od instruktora narciarstwa? Albo o kupnie resporatorów od handlarza bronią. Albo o podsłuchiwaniu opozycji pegasusem. Albo o wyprowadzeniu kasy z funduszu sprawiedliwości przez Ministra Sprawiedliwości?
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: On to Konfiarz łamane na pisowiec, nigdy nie trafi do takich ludzi że TVP nie równa się TVN. Lata wbijania gwoździa w mózg przez niezależnych (prawicowych XD) freethinkerów poczyniły niewyobrażalne szkody w głowach wykopków.
  • Odpowiedz
A to nie jest regułą? Pokazałem regułę na podstawie bardzo jaskrawego przykład. Takiego, który nie będzie budził wątpliwości.


@janekplaskacz: na jednostkowym przykładzie w TVN, jakbyś miał ich więcej, ba statystykami byś się pochwalił to by było ok, a tu jeden wybrany przykład.

Serio, nie zanotowałeś do tej pory ukrywania i usprawiedliwiania pisowskich afer przez TVP?


@janekplaskacz: nie oglądam telewizji minimum 10 lat( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co
  • Odpowiedz
On to Konfiarz łamane na pisowiec, nigdy nie trafi do takich ludzi że TVP nie równa się TVN. Lata wbijania gwoździa w mózg przez niezależnych (prawicowych XD) freethinkerów poczyniły niewyobrażalne szkody w głowach wykopków.


@Frasad: ty to tam morda cicho za pisowca, sam nie jesteś lepszy od nich, boli cię pewnie tylko to, że to oni kradną a nie twoi¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

wszyscy o tym zapomnieli, opozycja nawet to sobie odpuściła, wybory kopertowe z 70 mln złotych w plecy też.


Mowa nie jest o tym, czy pamiętają tylko o tym, czy informowali. Informowali?

jakbyś miał ich więcej,


Podałem ci więcej. I co?
  • Odpowiedz
No to teraz już wiesz: nie informowali. Publikowali tylko usprawiedliwienia.


@janekplaskacz: i jak się to dalej ma do tych statystyk ile TVN informował o wałach PO. Podałeś aż jeden przykład i chcesz z tego regułę zrobić, a to kurde słabo wygląda. TVPiS dałeś dwa przykłady, @Frasad no tak pytanie o statystyki to już pisiorstwo xD
  • Odpowiedz
No to dajesz, o jakiej aferze PO TVN nie poinformowało albo ją usprawiedliwiało?


@janekplaskacz: to ja właśnie ciebie pytam o statystyki, bo podałeś jeden przykład i chcesz z tego zrobić regułę, a ja pytam o te szczegóły dalsze, tylko do tego się przywaliłem a ty mi dalej o pisie pisałeś i teraz, że TVN informuje. Podałeś aż jeden przykład¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale jednocześnie twierdzisz, że to nie jest reguła więc chyba masz jakieś podstawy?


@janekplaskacz: moje podstawy są takie, że podałeś jeden przykład i udajesz, że temat zamknięty, zero statystyk. Jak na lekcji biologii będziesz mówił, że ssaki są żyworodne a potem pokażesz uczniom dziobaka, co składa jaja to tak kurde słabo. Ty twierdzisz, że informują na JEDNOSTKOWYM przykładzie a ja pytam o inne, bo chyba takich było więcej niż jedno prawda?(
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

moje podstawy są takie, że podałeś jeden przykład


PODAŁEM CI JUŻ WIĘCEJ PRZYKŁADÓW !!!

i udajesz, że temat zamknięty,


Gdzie napisałem, że temat jest zamknięty? Temat jest gotowy do dyskusji. Jak masz jakieś argumenty i kontrprzykłady to jestem otwarty na dyskusję. Ale ty nie masz.
  • Odpowiedz
PODAŁEM CI JUŻ WIĘCEJ PRZYKŁADÓW !!!


@janekplaskacz: właśnie nie.

Gdzie napisałem, że temat jest zamknięty? Temat jest gotowy do dyskusji. Jak masz jakieś argumenty i kontrprzykłady to jestem otwarty na dyskusję. Ale ty nie masz.


@janekplaskacz: xD

A tak konkretne to jakich się statystyk domagasz i jaką metodologią zrobionych?


@Andreth: Ilość wałów robionych przez członków partii i potem jak media o nich informowały oraz czy informowały.

A jeśli chcesz
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

właśnie nie.


Właśnie, że tak.
TVP nie informowało* o aferach takich jak:
- Zakup maseczek od instruktora narciarstwa
- Zakup respiratorów od handlarza bronią
- Próba bezprawnego przeprowadzenia wyborów, z pominięciem PKW, z użyciem bazy PESEL
- Podłuchiwaniu pegasusem
- Wyprowadzeniem pieniędzy z Funduszu Sprawiedliwości przez Ministra Sprawiedliwości

TVN informowała o aferze Amber Gold.

* Usprawiedliwianie to nie informacja.
  • Odpowiedz
Właśnie, że tak.

TVP nie informowało* o aferach takich jak:

- Zakup maseczek od instruktora narciarstwa

- Zakup respiratorów od handlarza bronią

- Próba bezprawnego przeprowadzenia wyborów, z pominięciem PKW, z użyciem bazy PESEL

- Podłuchiwaniu pegasusem

- Wyprowadzeniem pieniędzy z Funduszu Sprawiedliwości przez Ministra Sprawiedliwości

TVN informowała o aferze Amber Gold.

* Usprawiedliwianie to nie informacja.


@janekplaskacz: i znowu wrzucasz TVP, a ja pytam o związki TVN i PO, w
  • Odpowiedz