Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem zdrowym 33 letnim facetem.
Mam niestety masę problemów w życiu prywatnym głównie z chorą osobą w rodzinie, ktróa wymaga stałej opieki zarówno w dzień jak i niestety częśto w nocy.
Oczywiście nie ta osoba jest problemem tylko to, że generalnie jest dosyć "wymęczony" przez to. A teraz trafiła mi się nowa praca, wręcz strzal życia, która jeżeli dobrze pociągnę temat ustawi mnie już na kilkanaście lat do przodu, a w praktyce na całe życie.
Będę mógł też zagwarantować tej osobie lepszą przyszłość oraz odpowiednio więcej mojego czasu bo będę mógł zrezygnować po wsomnianym projekcie z pełnego etatu i przejść tylko na jakąś część.

Problem jest tylko taki, ze przez 2 najbliższe lata muszę wszystko ze sobą pogodzić. Muszę być niesamowicie skupiony, szybko przyswajać wiedzę, nie być zmęczonym, a równocześnie niestety nie jestem w stanie zagwarantować pełnych regulaminowych 8h snu na dobę każdego dnia.

Czym się więc wspomagać? Adrenall? Coś innego z #dopingdlamozgu ?
Może być legalne, pół-legalne, wątpliwie legalne ale wolałbym unikać czegoś w 100% nielegalnego.

Jesteście w stanie coś polecić?

#suplementy #suplementy #nootropy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a7bcc9447aecb9af4ef071
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: adderal jeśli już xD jeśli chcesz mieć więcej energii,mniej spać to modafinil, lub pochodne. Niektórym też pomaga fenibut ma skupienie, ewentualnie lepszy sen, ale to w małych dawkach bo w większych bardziej rekreacyjne zastosowanie na imprezy itp.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak dziala adrenall, ale pogadaj ze znajomym farmaceuta.
Jedna studentka mi mowila, ze czasami #!$%@? jakies tabsy na "ajzheimera" bo sa "nieszkoldiwe" a pomagaja krazenie w mozgu, przez co lepiej wchlanai sie nauka.
Na ile to prawda i na ile to nieszkodliwe, to nie wiem. NIgdy tego nie sprawdzalem, lekarzem nie jestem, i zapewne to sicema.
@AnonimoweMirkoWyznania: 2 lata niedosypiania? Po tych dwóch latach będziesz wrakiem człowieka. Nie polecam.

Ale jeśli chcesz się czymś wspomagać, to Adderall (czyli amfetamina) to dobry wybór. Ale życzę sukcesu w otrzymaniu na to recepty w Polsce. Tylko import docelowy. Jeśli w ogóle uda Ci się namówić jakiegoś lekarza na to. A, no i oczywiście w dawkach leczniczych, jak najmniejszych.

Z bardziej "normalnych" środków to polecam Alpha-GPC, CDP-Colina, ALCAR, NALT. Wszystko to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli chodzi o aniracetam to w moim przypadku chwilę po wzięciu miałem wyostrzone kolory i skupienie ale trwało to max z 15min
Ludzie też noopept chwalą z tym że on rozwija swoje pełne działanie przy długim braniu i malutkich dawkach, takie 5g starczy na dłuugo
@AnonimoweMirkoWyznania: Krótkoterminowo możesz przyjmować stymulanty czy lekarstwa, niestety w dłuższym rozrachunku zapłacisz za to zdrowiem. Jeżeli jesteś w stanie zarobić więcej dlaczego nie wynajmiesz opiekuna dla osoby w rodzinie?

Są oczywiście naturalne specyfiki, które potrafi pomoc się skupić ale żadne z nich nie nadrobią braku snu.