Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bidzej: Ty to w ogóle oglądałeś czy tylko powtarzasz pierdy po innych? Bo nic z twojego opisu się nie zgadza.
Oczywiście to jest bardzo sentymentalna podróż, jeśli nie kochałeś next generation, to może nie masz czego tam szukać. Ale tego przepraszania za biała supremację nie czuć, ale jest już mocno kolorowo i babsko na ekranie to prawda. Ciężko znaleźć coś teraz bez tego.
Ty to w ogóle oglądałeś


@omnipotentmasterofnone: oczywiście, że tak, ale do konca pierwszego sezonu nie zdzierżyłem.

Next Generation to chyba moja ulubiona seria. Może dlatego Picard wydaje mi się taką kompletną szmirą.

Ale tego przepraszania za biała supremację nie czuć


aha. Tu poniżej całkiem dobre podsumowanie tego co myślę.

Marvelowe seriale to samo rzadkie gówno. Z Marvela tylko filmy.


...przecież to jest takie samo gówno ( ͡° ͜ʖ ͡
bidzej - > Ty to w ogóle oglądałeś

@omnipotentmasterofnone: oczywiście, że tak, al...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: jeśli chodzi o same seriale to polecam Lokiego, Wandavision, moon knight i jak na razie podoba mi się ms Marvel. Problem w Marvelu jest taki że trzeba znać uniwersum i jak ktoś ogląda je wyrywkowo albo jest nowym widzem to będzie mieć trudność z ogarnięciem o co chodzi. Ale jeśli oglądałeś endgame to powinieneś zrozumieć bo niektóre seriale nawiązują właśnie do endgame (wandavision, falcon, hawkeye) albo są całkowicie oderwane na