Wpis z mikrobloga

@nobodyknows: to co napisałeś, jest włąsnie wszystkim co powoduje że shitcoin i inne będą tylko zabawkami dla spekulantów. Nikt normalny nie inwestuje w rzeczy, które mają wahania kursu po kilkaset % w kilka lat, bez najmniejszego powodu, poza manipulacjami spekulantów
  • Odpowiedz
@dopewizard i ja właśnie tyle straciłem i c--j. Ciekawe czy cykl życia się krypto się powtórzy i mi się jeszcze micha zacznie cieszyć, jak mi się pojawi kasa o której dawno zapomniałem. Oby. No i podstawowe pytanie, czy teraz kupować i uśredniac. Promocja dobra. Jak dozbieram trochę kasy to będę rozmyślał :)
  • Odpowiedz
I za każdym j-----m razem ktoś jest zdziwiony, że btc robi 300... 400... 500% a potem -60-80 a alty i -90 -100% :D


@JimNH777: Niektórzy ci tu zaraz wytłumaczą, że to jest git waluta bo jak rośnie to o kilkaset procent a jak maleje to tylko o kilkadziesiąt ʕʔ
  • Odpowiedz
@dopewizard: No tak, bo jak tradycyjny rynek upada, to wcale nie leci wszystko, w ogóle. A tak ogólnie to uzależniasz krypto od waluty, więc nie może być zdecentralizowana. Trzeba wprowadzić krypto jako podstawową walutę w jakimś kraju i płacić nią za produkty. Wtedy będzie git
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dopewizard: Netflix traci 75% od ath I sleep, Bitcoin traci 65% real shit

Scentralizowany i stabilny rynek akcji, to i to to spekulacje, jakieś cyferki napędzane tłitami i emocjami ulicy

Teraz jak wszyscy się śmieją to jest czas na wejście :) nie na samym szczycie
  • Odpowiedz
@dopewizard: @pawbat: aż wkleję piekny post Wykopka, bo pięknie wyjaśnia takie zapędy ala kąsanie jak tam inwestowanie


@nobodyknows: To mozna ocenic za jakis czas. Owszem bylo kilku co poszlo w BTC zarobili klika baniek i wyszli i żyją i maja sie dobrze.
Ale 99,9% bedzie wskakiwala i wychodzila w losowych momentach, az przyjdzie moment gdy opinia stwierdzi ze krypto sa bez sensu (przynajmniej w tej formie)
  • Odpowiedz
@JimNH777: Bo niektórzy próbują wciskać krypto jako faktyczne waluty. Wyobraź sobie używanie waluty która w przeciągu miesięcy jest w stanie stracić bądź zyskać kilkadziesiąt procent w stosunku do dolara, którym musimy płacić za ropę.
  • Odpowiedz
@nobodyknows: Co jest typowym p----------m. To, że jakieś zachowanie wystąpiło w przeszłości nie oznacza, że się to powtórzy. Wzrost krypto nie wynikał z żadnego ich zastosowania tylko z tego, że gadżet dla nerdów stał się narzędziem inwestycyjnym dla taksówkarzy i napędził go spekulacyjny wzrost.

A krypto to gra o sumie zerowej. Żeby ktoś zarobił inny musi stracić minus koszty transakcyjne które są tutaj znaczące. W każdym momencie może pieprznąć do
  • Odpowiedz
kilka miesięcy temu znajomy namawiał mnie na krypto twierdząc że to przyszłość itp , wyraziłem swoje zdanie że jest to dla mnie lipa i nie da się realnie tego wycenić . Następnie stwierdził że się nie znam i ogólnie to jestem stary i zacofany . Dziś pisze do niego jak tam inwestycje w krypto ??? I mnie zablokował ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pawbat: bo trzeba kupować
  • Odpowiedz