Wpis z mikrobloga

A są inne benefity, typu urlopy itp.?


@Xune: w moim przypadku są urlopy wypoczynkowe takie same jak na UoP i zdrowotne (limitowane).

czy dużo chorujesz i czy zamierzasz kupić dużo sprzętu na DG

nie mam pojęcia. raczej nie mam zamiaru niczego kupować w najbliższej przyszłości.

To odpowiednik 7500 brutto UoP

o ile dobrze policzyłem, to z 9k zostanie mi 7150 zł na rękę, a gdyby to było uop to by mi
  • Odpowiedz
ale nie wiem na ile upierdliwe jest prowadzenie jdg


@ly000: Weź księgowość (w iFirmie mogę Ci wysłać ref kod) to wtedy nawet nie musisz liczyć comiesięcznych opłat. Ja wrzucam faktury, co miesiąc dostaję maila od księgowego ile mam przelać na jaki numer konta, a jak miałem pytania to od razu radzi - ale to księgowy, nie doradca finansowy. Oczywiście księgowość jest kosztem, więc de facto masz rabat - przy ryczałcie chociażby
  • Odpowiedz
Chociaż z tym rabatem to się rozpędziłem - ceny będą podane netto, więc od podanej ceny tylko przy liniówce/skali.
  • Odpowiedz
@ly000: ja na froncie dostalem taka stawke na poczatek ostatnio i tez zaczynam na b2b, tez mialem dylemat ale kazdy "starszy" kogo zapytalem mowil zeby wbijac na b2b po same jaja
  • Odpowiedz
@wetorek2: do przychodu 85k w ciągu roku nic nie płacę, a powyżej płacę 17%? tak to działa? a dobra, bo to jest dla studentów, a ja już studia skończyłem. meh
  • Odpowiedz
Relocation package (4500 PLN total value), paid in three installments (1500 PLN per month)


@ly000: weź pod uwagę, że jeśli to nie oferta z twojego miasta to chyba będą chcieli, żebyś się przeprowadził - przynajmniej dowiedz się, bo ja nigdy nie ufałbym tylko "Remote work option" - bo zaraz Ci powiedzą, że np. 3 dni remote, 2 dni w biurze (chodzi o oferta z linku, który wkleiłeś wyżej)

ps. do 26
  • Odpowiedz