Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dawka brutalnych prawd o #divyzwykopem przed spaniem tego jeszcze tu nie było (chyba)
Pierwsza: Divy NIE SĄ wspaniałe i idealne jak gloryfikują je panowie z wykopu lub myślą, że to takie bohaterki. Niektóre oszukują.
Druga: Jeśli się nie spodobasz divie to będzie jej zależeć tylko na szybkiej kasie będzie chciała byś szybko doszedł albo jak zobaczy, że Ci opadł to wykorzysta ten atut by wyprosić i no zdobyć łatwą kasę.
Trzecia: Jeśli uważasz, że wejście w kurtyzane = przestanie byciem prawiczkiem... No niby tak, ale to tak jakbyś kupił konto na steamie, ps, xbox od łowcy osiągnięć. Co chcę przez to powiedzieć nie osiągnąłeś tego tzn nie udało Ci się urzec kobiety, zdobyć ją itd tylko to kupiłeś.
Czwarta: Kobiety nie lubią facetów chodzących na divy czują do nich pogardę i myślą, że coś z nimi jest nie tak.
Piąta: Chodzenie na prostytutki dla faceta jest upadlające.
#przegryw #blackpill #divy #seks #brutalnaprawda ♯natura

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a658d337e109a3a549eb33
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 58
WybranyEsteta: @technojezus:

Zrozumcie, że kluczem to bycie pewnym siebie, zaradnym i dynamicznym człowiekiem. To że masz 185cm, 174cm, 178cm, 192cm, masz wysportowaną sylwetkę czy piwny brzuch, to nic nie znaczy, to wszystko to tylko dodatek do twojej osoby.


Ziomek, ale takie pierdoły te nie przeszłyby nawet w 2012 gdy PUA już zdychało, pojawiał sie tinder i redpill był u swojego szczytu.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania:

Największy krzewiciel dziwkarstwa (testodepot) sam jest atrakcyjny --> dziwy się chętnie z nim ruchają --> on zachwala diving na wykopie. A prawda jest taka, że jak zwykły mirek brzydal pójdzie do takiej pani to spotka się z pogardą, mniej lub lepiej ukrywaną. Biorac pod uwagę jakie tu ludzie mają problemy psychiczne powinni się dobrze zastanowic czy taka zabawa jest dla nich


Przecież ja też pewnie się divom nie podobam -
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dawka brutalnych prawd o #divyzwykopem przed spaniem tego jeszcze tu nie było (chyba)

Pierwsza: Divy NIE SĄ wspaniałe i idealne jak gloryfikują je panowie z wykopu lub myślą, że to takie bohaterki. Niektóre oszukują.


Przecież normalne kobiety też oszukują, na wyglądzie, na przebiegu, na uczuciach do ciebie, na tym że to tylko kolega. Więc co tutaj za różnica?

Druga: Jeśli się nie spodobasz divie to będzie jej zależeć tylko na
SłodkaKapucynka: @TestoDepot: Ja generalnie chodziłem na sapera i większość potraktowała jak frajera. 1 na 6 u których byłem spoko, ale wygląd z twarzy no dla mnie 6/10 bo nie mam wyśrubowanych wymagań ciało lekki brzuch i tyłek no niby fajny, bo duży i boobsy też dobre, okazałe, ale no... Ten tyłek taki w dotyku trochę nijaki niby 30 minut miałem i fajnie obsłużyła, ale ja generalnie mówię do niej i
@AnonimoweMirkoWyznania: No to chłopie jak łazisz na sapera to się nie dziw , że cię będą dziwki na kasę #!$%@?ć i traktować jak śmiecia . Po to masz garso / ew. tag divyzwykopem , żeby wiedzieć , gdzie szukać uczciwych dziwek . W tym miejscu pokazałeś to co napisałem wcześniej . Dziwki cię skrzywdziły więc wylewasz swoją frustrację .
AfrykańskiTyran: Dobra dziękuję wszystkim za dyskusję nie bait to nie jest post powstał w celu uświadomienia że div nie warto gloryfikować i wiele rzeczy jest podkoloryzowanych przykładowo że idziesz do divy płacisz masz to co chcesz itd, wcale nie jest to takie proste. Dyskusję możecie kontynuować beze mnie, bo oglądam se twitcha XD.
Moje wnioski:
Pierwszy: Zarówno kobiety jak i divy dzielą się na te złe i dobre jednak faktycznie diva
Ziomek, ale takie pierdoły te nie przeszłyby nawet w 2012 gdy PUA już zdychało, pojawiał sie tinder i redpill był u swojego szczytu.


@AnonimoweMirkoWyznania: xD chłopie, to na takim tinderze każda kobieta to modelka, a facet ma sylwetkę Phelppsa? Ładnie macie łby zlasowane.

Wyjdz3sobie na dwór i zobacz przeciętne pary, normalnie takie ,,czady" , że głowa mała
One tak samo mówią, gdy je pytasz o przebieg, a przecież wiadomo, że takie introwertyczki to do 30 mają 10-30 chłopa jako licznik boltzów, a ekstrawertyczki 20-40 jak nie więcej


@Pozytywny_gosc: a te numery pochodzą z instytutu badawczego wykop? Wiarygodne ;)