Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dawka brutalnych prawd o #divyzwykopem przed spaniem tego jeszcze tu nie było (chyba)
Pierwsza: Divy NIE SĄ wspaniałe i idealne jak gloryfikują je panowie z wykopu lub myślą, że to takie bohaterki. Niektóre oszukują.
Druga: Jeśli się nie spodobasz divie to będzie jej zależeć tylko na szybkiej kasie będzie chciała byś szybko doszedł albo jak zobaczy, że Ci opadł to wykorzysta ten atut by wyprosić i no zdobyć łatwą kasę.
Trzecia: Jeśli uważasz, że wejście w kurtyzane = przestanie byciem prawiczkiem... No niby tak, ale to tak jakbyś kupił konto na steamie, ps, xbox od łowcy osiągnięć. Co chcę przez to powiedzieć nie osiągnąłeś tego tzn nie udało Ci się urzec kobiety, zdobyć ją itd tylko to kupiłeś.
Czwarta: Kobiety nie lubią facetów chodzących na divy czują do nich pogardę i myślą, że coś z nimi jest nie tak.
Piąta: Chodzenie na prostytutki dla faceta jest upadlające.
#przegryw #blackpill #divy #s--s #brutalnaprawda ♯natura

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a658d337e109a3a549eb33
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czwarta: Kobiety nie lubią facetów chodzących na divy czują do nich pogardę i myślą, że coś z nimi jest nie tak.


@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety nie lubią też niskich/brzydkich/kalek, generalnie poza top10% samców to 90% facetów traktują jak odpady. A nawet swoich przyjaciółek często nie lubią i je mocno obgadują

Więc nie przyczepiałbym się do tego co lubią kobiety

Zresztą - jak kobieta pyta cię o przebieg to kłamiesz jej, że miałeś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no skoro ktoś jest przegrywem i chodzi na divy to mało go będzie interesowało zdanie kobiet skoro dla kobiet jest niewidzialny na divy nie chodzi się po to i nie myśli czy podobasz czy nie bo płacisz a co do ucziwosci div to czyta się garsonierę najpierw także nie dorabiają to tego jakieś ideologii
  • Odpowiedz
UśmiechniętyBydlak: wszystko się zgadza. Największy krzewiciel dziwkarstwa (testodepot) sam jest atrakcyjny --> dziwy się chętnie z nim ruchają --> on zachwala diving na wykopie. A prawda jest taka, że jak zwykły mirek brzydal pójdzie do takiej pani to spotka się z pogardą, mniej lub lepiej ukrywaną. Biorac pod uwagę jakie tu ludzie mają problemy psychiczne powinni się dobrze zastanowic czy taka zabawa jest dla nich
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
UprzejmyPaw: @Pozytywny_gosc: nie wiem juz sam, czy na wykopie są sami trolle, czy wy serio wierzycie w te brednie. Ewentualnie poslugujac sie słowem kobieta, macie na myśli jakieś juleczki, a zwykłych przecietnych bab nawet nie uznajecie za kobiety.
Beka z wykopków, naoglądali sie hamerykanskich filmów i im sie wydaje, że każda jedna Edyta ze spozywczaka czy Olka z ksiegowosci skacze po qtasach.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Co chcę przez to powiedzieć nie osiągnąłeś tego tzn nie udało Ci się urzec kobiety, zdobyć ją itd tylko to kupiłeś.


@AnonimoweMirkoWyznania: Bzdura. Normalnie też to kupujesz, tylko płatność nie przebiega w całości w gotówce i kupujesz przebywanie z nią + przeważnie sporadyczny i kiepski s--s, w dodatku oferta o nazwie "związek" przeważnie nie obejmuje lub prawie nie obejmuje orala.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy kto czego chce w tym życiu chyba czy nie? Dla mnie ciężko by było dzielić z kimś życie, a na jakieś akcje fwb czy ons jestem za brzydki, więc jak mam potrzebe to ide do divy, płace i mam to czego chce xD

Zajmij się swoim życiem
  • Odpowiedz
DrapieżnaBaba: Chodzę na divy mam 20 lat byłem w sumie u 6 płatnych pań z czego 1 spoko i raczej do niej będę chodzić. Nie jestem simpem, a mój światopogląd jest mocno na redpill/blackpill z domieszką złudnych nadziei, że jak ogarnę wszystko co jest możliwe do osiągnięcia to będę z normalną kobietą ze zbliżonym poziomem atrakcyjności. Myślę że związek ZDROWY i osób które do siebie pasują to lepsza opcja od chodzenia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Pierwsza: Divy NIE SĄ wspaniałe i idealne jak gloryfikują je panowie z wykopu lub myślą, że to takie bohaterki. Niektóre oszukują.

Druga: Jeśli się nie spodobasz divie to będzie jej zależeć tylko na szybkiej kasie będzie chciała byś szybko doszedł albo jak zobaczy, że Ci opadł to wykorzysta ten atut by wyprosić i no zdobyć łatwą kasę.

Trzecia: Jeśli uważasz, że wejście w kurtyzane = przestanie byciem prawiczkiem... No niby tak, ale to tak jakbyś kupił konto na steamie, ps, xbox od łowcy osiągnięć. Co chcę przez to powiedzieć nie osiągnąłeś tego tzn nie udało Ci się urzec kobiety, zdobyć ją itd tylko to kupiłeś.

Czwarta: Kobiety nie lubią facetów chodzących na divy czują do nich pogardę i myślą, że coś z nimi jest
  • Odpowiedz
Ja mam gorsze geny niż 99% niebieskich z wykopu, a ładna dziewczyna z siłowni do mnie zaczęła gadać o pogodzie, kiedyś na przystanku fajnie gadałem z młodą atrakcyjną dziewczyną, a mam Aspergera.


@AnonimoweMirkoWyznania: Daj zdjęcie by potwierdzić ta niesamowitą nieatrakcyjność...

Ona gadała z Tobą o pogodzie, bo miała taką potrzebę, zaprosiłeś ja gdzieś? Może ona Ciebie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja mam gorsze geny niż 99% niebieskich z wykopu, a ładna dziewczyna z siłowni do mnie zaczęła gadać o pogodzie, kiedyś na przystanku fajnie gadałem z młodą atrakcyjną dziewczyną, a mam Aspergera.


Hahaha jak odpłynął typo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: 1-2 prawda, reszta bzdury, szczególnie 4, kilka koleżanek wie i w 4 oczy nie spotkałem się z ostracyzmem a jeśli by mną gardziły w głębi duszy to i tak pewnie bym to wyczuł po zachowaniu w stosunku do mnie. Imo to urban legend z tym pkt 4., ktoś inny się wypowie co do tego?
  • Odpowiedz