Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest tu jakiś Mirek 5-6/10, który zawsze był typem monogamicznego i poważnego romantyka, ale po poznaniu faktycznej natury dynamik damsko-męskich (np. w wieku 25-30 lat) uznał, że w gynocentrycznym świecie nie ma już szans na stabilny, kochający związek/rodzinę z kobietą "na poziomie", i pozostaje jedynie cieszyć się przygodami?

Jeśli tak, jak z przeciętnym wyglądem i przeciętną dynamicznością udaje wam się prowadzić imprezowo-promiskuityczny styl życia?

#pytanie #zwiazki #seks #niebieskiepaski #blackpill #imprezy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a654d837e109a3a549eab7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1655068235KnNM56gn0uKer0dwe8pzpm.jpg
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mam w dupie tą waszą wykopową skale, ale pozwolę sobie odpisać: z własnego doświadczenia bez wchodzenia w szczegóły to promiskuityzm ma wiele wad i prawie wykoleił moje życie. W porę się opamiętałem i zdałem sprawę z przewagi zalet monogamii nad czymkolwiek innym bo eksperymentowałem dużo. U mnie powody były inne niż dla większości wykopków przez które ruszyłem ku przygodzie, no i prawie na niej psychicznie zginąłem. Ten styl życia jest
ChytryHultaj: @k_a_h_l_u_a: Skalę możesz mieć w dupie, ale rygorystycznych badań naukowych z jej użyciem już raczej nie zanegujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie monogamia jest w jednoznaczny sposób lepsza dla jednostki i społeczeństwa niż imprezowy promiskuityzm, ale zwykły facet nie ma możliwości bezpiecznego i satysfakcjonującego realizowania jej w świecie gynocentryzmu i Tindera. Skoro nie mogę liczyć na miłość i wsparcie w obu przypadkach, a