Wpis z mikrobloga

Rozwalaja mnie ogloszenia w radiu w moim miescie po ukrainsku rowniez ze potrzebuja rak do pracy. Oczywiscie po latach wyzysku nie ma kto pracowac. Jak mozna miec wymagania typu rysunek techniczny, obsluga maszyn i proponowac z 2500 zl przy tych cenach !? Czy oni padli na ryj !? Ja nie mam litosci dla tych pseudo prywaciarzy. Ojciec mi opowiadal kiedys jak zamiast wyplacic pensje jego szef pokazal mu auto ktore kupil synowi. Przeciez to szczyt hamstwa. Walic ten kraj z dykty. Glupia P0lska glupie p0laczki..
#przegryw #przemyslenia #pracbaza
  • 8
@Scarface83: Spokojnie nie długo wyzyskiwacze janusze upadną na glebę jak ich banki z rządem na spółkę wydymają. Raty w górę!, Ceny w górę! Podatki w górę! Jeszcze tylko podatek katastralny, kilka podatków od firm i mamy sukces. Gdy krach i recesja wymiecie większość tych firm zombie jadących na kredytach i tarczach, to przyjdzie zagraniczny kapitał i wprowadzi tu porządek i ludzkie warunki.
@Scarface83: jeszcze mi się przypomniało, jak 3 lata temu HR pisał uzasadnienie do zarządu, że musimy zatrudnić Ukraińców, bo Polacy nie znają rysunku technicznego i suwmiarki nie potrafią obsłużyć xD i dostali zgodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przyjdzie zagraniczny kapitał i wprowadzi tu porządek i ludzkie warunki.


@Levander: Zagraniczny kapitał nie wprowadził porządku i ludzkich warunków w handlu- vide francuskie sieci, więc nie tędy droga.