Wpis z mikrobloga

Mam pytanko jak wygląda coop/multi w #darksouls3 ? Fajna promka była na #ps4 #ps5 na storze tureckim i brat kupił sobie za 4 dyszki Deluxe edycje trójeczki. Ja mam już 55lvl i nie możemy grać razem. Byłbym skory zacząć na nowo żeby z nim w coop pograć. Pytanie jak to teraz najlepiej zrobić bo z tego co kojarzę jak razem zaczniemy to tylko hostowi (z żarem) będzie się zapisywał postęp... Czy coop ze znajomymi w ogóle ma jakiś sens w #darksouls ? Jak to opanować w ogóle? Z góry mówię że z żarami i rysikami nie będzie problemu bo sobie je zduplikuje. (Nie jestem oszustem ale chciałbym w coopie z bratem przyjęć całą grę)

#gry #xbox #playstation #soulsy #coop
  • 19
@Aeterna: coop/multi w ds wyglada tak ze albo walczysz z innym graczami w pseudo pvp w grze ktora srednio jest do tego przystosowana, brak jakiegos rankingu, zoptymalizowanego kodu sieciowego, lobby, masa cheaterow na pc itp wszystko opiera sie o ugadywanie sie graczy co do miejsca, zasad i lvla zeby sie pochwalic buildami

albo grasz w "coopie" znow kompletnie nie stworzonego do przejscia gry w calosci ale raczej zeby ktos obcy Ci
@3mortis: ja już Demon's Souls remake i #darksouls1 przeszedłem w singlu i to fakt, satysfakcje z pokonania bossów są nie do opisania. W trójce już jestem zaraz w Anor Londo i myślałem żeby brata wkręcić w Soulsy bo to będą jego pierwsze. Na pewno będzie mu łatwiej się nauczyć w coopie.
Mam pytanko jak wygląda coop/multi w #darksouls3 ?


@Aeterna: Ty, albo kolega musicie mieć "Biały steatytowy rysik", zostawiacie znak przy ognisku lub przed areną z bossem i druga osoba przyzywa do siebie, warunek jaki musi być spełniony to boss na danym etapie musi być żywy, po pokonaniu bossa summon zostaje odesłany do swojego świata, a progres jest tylko u gracza przyzywającego... druga sprawa, żeby grać w coop obaj gracze muszą wyjść
@tarkaz:
1. Tutorial ukończył. Właśnie jest na Wysokiej Ścianie przy ognisku.
2. Bossów ma żywych.
3. Progress dla mnie sie na szczęście nie liczy bo jestem już w Lochach Irythullu i chętnie mu pomogę.
4. Będziemy grać po haśle bo duża różnica poziomów.
5. Jak ktoś nas najedzie to spróbujemy mu włupać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki jak zwykle mistrzu.
@Aeterna: w takim razie tylko Ty jemu możesz pomóc dopóki nie dojdziecie do tego samego miejsca, zostawisz mu znak przy ognisku i powinno wszystko grać, możesz mu powiedzieć, żeby dołączył do przymierza "droga błękitu", wtedy w razie inwazji jest szansa, że dostaniecie automatycznie dodatkową pomoc od innego gracza, powodzonka i przyjemnej gry! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A orientujesz się jakie mi przy tym "coopie" się przyda? O ile jakiekolwiek się przyda.


@Aeterna: najlepiej wojownicy słońca, bo będą Ci medale wypadać za pokonanie bossów, a reszta przymierzy jest już nastawiona typowo pod PvP
@tarkaz: @Vigorowicz: @3mortis: @nomadicgoogler:

no i fajnie się zaczęło. Żary same wpadają. Mieliśmy już 4 najazdy z czego 3 odparliśmy. Raz do pomocy przyszli nam dwaj błękitni strażnicy ale to chyba jakieś trolle były bo tylko emotki dawali :D i wtedy właśnie wpieprz dostaliśmy bo najeźdźcy jakoś życie się jakoś samo odnawiało i lutował jakąś trójstrzałową kuszą. Aktualnie Drzewiec już pokonany. Frajda jest nie do opisania z tego
Frajda jest nie do opisania z tego coopa. Nie spodziewałem się, że aż taka


@Aeterna: dokładnie tak, a najlepsze akcje jeszcze przed wami, m.in hot spoty pvp na bagnach i za pontifem, no i ogólnie cała gra, bossowie, sekretne miejsca i dodatki, będzie się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)