Wpis z mikrobloga

Ej mirki, bo zamówiłem paczkę z odbiorem w żabce, ale problem jest w tym że nie dostałem kodu odbioru xD sms dostałem ze paczka jest w drodze kilka dni temu i z ciekawości zerknąłem w tracking, no i paczka od wczoraj jest w żabce, sęk w tym że poczta zawsze wysyła kod odbioru tejże paczki SMSem, a tym razem nic nie dostałem. W ogóle też nie wpadła informacja, że paczka jest do odbioru mimo że paczka już w żabce jest. Co mogę z tym zrobić? #pocztapolska #kurier #pytanie
  • 4
@AaBbCcDdEeFf mam teraz to samo. Dzwonilem wczoraj od rana na infolinie poczty, podane maja na stronie dwa numery, i byly ciagle wylaczone. Nie zajęte tylko wylaczone xD Kiedys mialem to samo i zglaszalem w zabce i po 4 dniach moglem ja odebrac xD
W żabie karynka nie zeskanowała.


@Setral: Zazwyczaj tak jest, ale nie zawsze. Kiedyś też nie dostałem żadnego smsa, na szczęście przyszedł mail. Na paczce zobaczyłem, że nadawca chyba ręcznie przepisywał adres i uciął dwie ostatnie cyfry numeru telefonu, bo system przyjmuje tylko 9 znaków, a on na początek wstawił 48. ¯\_(ツ)_/¯
Jeszcze facet się oburzył jak zadzwoniłem i mu zwróciłem uwagę.