Wpis z mikrobloga

Ponad 20 baniek za mieszkanie na dworcu centralnym przy mcdonaldzie xD


@artur-hemingway: to moze miec tylko wartosc spekulacyjna ze wzgledu na tzw prestiz budynku i lokalizacje. Wiadomo ze do mieszkania to duzo lepiej sobie kupic za 3 banki apartament z duzym tarasem np z widokiem na park szczesliwicki czy tez troche drozej bo za 6 baniek na lazienki krolewskie.
A takie szklane akwarium za 20 baniek co nawet kawalka balkonu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
@Priya: mnie ciekawi jak można w parę sekund "najdroższy apartemant w Polsce" zdewaluować do rangi klatki dla małp i jeszcze samemu w to uwierzyć. Widać ludzie bardzo dziwnie i w pokręcony sposób ale mogą sobie wszystko wytłumaczyć
  • Odpowiedz
@Priya: @rosso_corsa: apropo polactwa kiedyś znalazłem taki filmik w którym pokazywali chyba z 300 metrowy apartament w kamienicy na Hożej. Wszystko #!$%@? perfekto siłownia spa garaż podziemny wybudowany nie wiem jak, samo mieszkanie przepiękne drzwi zabytkowe jakies gzymsy czy jak to się zwie na suficie i co najlepsze w jednym pokoju oryginalne schody z któregoś tam wieku które nigdzie nie prowadzą już ale maja zostać bo konserwator tak
  • Odpowiedz
@michelney źródło? Za apartamenty ok. 100 m² mają na Złotej czynsz administracyjny ok. 2000 zł, poza wielkością samego apartamentu nic więcej tutaj nie zyskuje, tak że powinno być poniżej 10k.
  • Odpowiedz