Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: po prostu bardzo mnie zastanawia kto to jest skoro to jej 3 wypadek pod wpływem i to w dodatku takim mercedesem, a w telewizji mówią "31 latka" nie podając nawet imienia.
  • Odpowiedz
@virus-t: Wszystkich ciekawi kto to jest, w mediach podają tylko że to Izabella C. Wypadek zdaje się pierwszy, 3 raz ją trafili pod wpływem. Raz było wykroczenie a drugi strzał jeszcze nie ma prawomocnego wyroku.
  • Odpowiedz
zdziwił byś się ilu ludzi kupuje takie samochody ;) nie mniej jednak ja też jestem ciekawy. Co do stania ponad prawem to nie przesadzalbym, wypadek był po prostu widowiskowy ze wzgledu na pojazd i samą akcję. Zobacz ile Januszy po wsiach po pijaku jezdzi bez prawka a prasa nie zyje każdym przypadkiem przez tydzień...
  • Odpowiedz
A nie wystarczy wklepać imienia i początku nazwiska na fb? Pani jaka wyskakuje studiowała właśnie w Radomiu i jej fizis wydaje się być podobne do tego co pokazują w tv.

P.s. Szkoda, że sąd "pokolidował" jej plany na święta ;)
  • Odpowiedz
tylko że osoba z zasłonięta twarzą nie wypowiada się językiem wyedukowanej osoby, prawniczym - ani jak 31 latka

z drugiej dwa razy unikała już kary mając po 0.5 m/w promila więc coś może w tym być

może to jej kolejna linia obrony ?
  • Odpowiedz
a więc to nie ona

OŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo, w związku z licznymi pomówieniami i tym samym naruszeniami dóbr osobistych Pani Mecenas Izabeli Chmielewskiej oraz renomy Kancelarii Promis Lex, jakie mają miejsce na forach internetowych informujemy, iż ewentualna zbieżność imienia i nazwiska z osobą, która popełniła wykroczenie drogowe na terenie Warszawy poprzez wjechanie samochodem do podziemnego przejścia dla pieszych jest całkowicie przypadkowa, a osoby dokonujące bezprawnych wpisów zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej za
  • Odpowiedz
@kozaqwawa to powiem tylko tyle że nie ma dużo izabeli ch z radomia:) ta która namierzyłem w departamencie prawnym pracuje. teraz question czy to że zajmuje się prawem jest prawdą. i bet szperacze z tvn24 mają jej dane skoro wcześniej dowiedzieli się nieoficjalnie z policji że już wcześniej brała udział w wykroczeniach związanych z prowadzeniem po kielichu.

ja nadal uważam że to ta dziunia z http://www.promis-lex.pl/ predwczoraj wczoraj usunęła profil z goldenline
  • Odpowiedz