Wpis z mikrobloga

@boskibyczybyk: widzialem oba profile jak jeszcze dzialały, kancelaria z lodzi, dodam tylko ze furencja jest zarejestrowana na firme ale nie związaną z branżą prawniczą a nazwiska wlascicieli nie są na C dlatego średnio mi pasuje do pani radcy z promisa
  • Odpowiedz
@kozaqwawa a więc urocza pani adwokat odpada raczej :)

mam nadzieje że tej pindzie z sądu przynajmniej ten paszport zabrali

well legalne metody wyczerpane, te mniej nie warto na takiego śmiecia marnować

oby jej woda z kibla wylała na święta, pindzie jednej
  • Odpowiedz
jak dla mnie dużo tych zbiegów okoliczności (dane personalne, wygląd, zajmowane stanowisko) ale to tylko moje zdanie i mam prawo do własnego zdania w Państwie Prawa za które uchodzi Polska :) Niech ci z PROMIS LEX pozwą tą szarlatanicę za to że jest łudząco podobna. możne w końcu pójdzie siedzieć i nie będzie pyskować i kogoś w końcu nie zabije, bo na sam sąd to raczej trudno liczyć
  • Odpowiedz
Izabella Ch. nie jest radcą prawnym z Kancelarii Promis Lex

Izabela C. prawniczką jednak nie jest. - Prowadzi działalność gospodarczą - mówi prok. Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Skąd te spekulacje? Zapewne ze zbieżności nazwisk. W Łodzi jest radca prawny o identycznym nazwisku, choć o imieniu pisanym przez jedno " l". - Podejrzana nie jest też radną - dodaje prok. Nowak. Znów zbieżność nazwisk spowodowała takie sugestie.

http://wyborcza.pl/1,75248,15169902,Kobieta__ktora_wjechala_do_przejscia__jest_prawniczka_.html
  • Odpowiedz
gdyby nie usunęła profilu z goldenline wiedzielibyśmy czy wiek się zgadza czy nie i może byłoby po zagadce, a tak: 'właściciel/radca prawny... od października 2003 (od 10 lat i 3 miesięcy)' może wskazywać też zbieżność wieku jeśli karierę zaczęła mając 20 lat, hę? Jestem ostatnią osobą która chciałaby kogoś bezpodstawnie pomawiać, natomiast jak to mówi Max Kolonko 'dla mnie to się dodaje'. Nie zgadza mi się tylko prostacki sposób wypowiadania się tej
  • Odpowiedz