Wpis z mikrobloga

@zjadaczszyszek3000: to ze wstawisz tysiac buziek nie zmarze z ciebie kompromitacji ktorej tutaj doswiadczyles. Ty naprawde myslales ze Buffet trzyma caly ten hajs na koncie bankowym. To wrecz niewiarygodne. Jak glupim mozna byc? Gdzie jest granica?
  • Odpowiedz
@ElonMelon: 400 k nie jest majatkiem. Ale jak ktos nie ma mega wymagan fonansowy to jest to sporo za duzo na poduszke finansowa.

Zakladajac ze masz mega defensywna poduszke pozwalajaca na przezycie ci 12 miesiecy, wtedy musiapbys wydawac 33 k miesiecznie zeby miec poduszke w wysokosci 400 k.
  • Odpowiedz
@ElonMelon: dyskutuje o tym co wypisuje, czy to co pisze to prawda, to juz dla mnie kwestia drugorzedna. Dziwi mnie tylko to ze wykopki go regularnie wyplusowuja do goracych.

@zjadaczszyszek3000: nie wiem o czym ty do mnie piszesz. Jak long mogl #!$%@? mi raczki jak ci mowie ze nie gram na lewarze?
  • Odpowiedz
@zjadaczszyszek3000: wytlumacze ci kolejna rzecz, bo juz wiem ze jestes idiota, wiec sie nie zgrywasz, tylko naprawde nie wiesz co to znaczy ze komus urwalo raczki.

Jest to sytuacja w ktorej wchodzisz bez stop lossa na duzym lewarze i zeruje ci konto/tracisz wiekszosc kapitalu (swego czasu na robinhoodzie dalo sie nawet wjechac na minus).

Jak ktos kupil akcje bez lewaru to nie moglo mu #!$%@? raczek, bo po prostu co by
  • Odpowiedz