Wpis z mikrobloga

@WiktorekS: rownie dobrze moglo isc -20% w dol, serio nie widzisz roznicy? Nawet jesli ciula na meiszkanie i ma te 400k na wklad to w zyciu nie powinien tego wpakowywac w akcje zadne. B rozsadne trzymanie na lokacie nawet kosztem tracacej inflacji, jedyne co to mogl sobie czesc przewalutowac na dolca np albo euro zeby zmniejszyc ekspozycje na pln.
  • Odpowiedz
@Lotmanek: jaka analiza wsteczna? Idiota wyzej napisal nieprawde, ze jakby 2 lata temu zainwestowal w akcje to by byl dzis -50%, to mu zapostowalem losowe blue chipy. Nie ma chyba ani jednego blue chipa na ktorym by byl ponizej 10% zysku... To jak mozna pisac o -50% xD?

Sam w etfach na ameryczke siedze od znacznie wczesniejszego okresu i po prostu co miesiac sobie dojupuje. I jest to oczywiscie kwota wieksza
  • Odpowiedz
@dobrowolskii: no to pewka ze pieniadzy ktorych potrzebujesz nie wrzucasz w ryzykowne inwestycje. Powinien te pieniadze miec w obligach. Obecnie czesc moglby przeniesc na lokaty. On zamiast tego od 2 lat trzyma gotowke w banku na koncie, przez wiekszosc czasu na zerowym rpocencie.

W tym samym czasie uwaza sie za guru inwestycyjnego i udziela porad inwestycjynych. Rozumiesz?
  • Odpowiedz
@dobrowolskii: przeciez ten troll od kilku lat wyśmiewa tu ludzi, którzy trzymaj kase w jak on to pisze, „żetonach z orzełkiem” a teraz wyskakuje z tekstem, ze od kilku lat trzyma 400k w PLN w Nest Banku, pewnie sam sie juz gubi w tych farmazonach ktore serwuje wykopkom
  • Odpowiedz
@dobrowolskii: juz wyzej pisalem ze trzymanie czegokolwiek ponad poduszke finansowa w gotowce na koncie jest przejawem analfabetyzmu ekonomicznego
@maniek74: nie mowiac o jego shortach na nasdaqu, pozniej jednach chwilowych longach itd. itd.
  • Odpowiedz
@WiktorekS
Ale dlaczego głupkiem
Bo ma kase w lokacie czy co?
Jak buffet wyplacal hajs i trzymal na koncie to tez jest głupkiem?

Nasłuchał się jeden z drugim jakiś ytberowych gamoni od inwestowania i powtarzacie te same pitolenie ze jak ktos trzyma hajs to ni umie w inwestowanie
  • Odpowiedz
@WiktorekS
Przeczytałem i nadal podtrzymuje to co napisałem, chciałeś wjechać na gościa i coś mu wytknąć a zrobiłeś z siebie idiote

Hajs miał czy mniej czy więcej to nie jest ważne tu teraz, mogę podać przykład innego większego gracza co trzymał hajs
  • Odpowiedz
@zjadaczszyszek3000: #!$%@? jak ty dzbanie nawet nie rozrozniasz tego ze Buffet trzyma to w treasury bills a ten idiot na koncie, to o czym y chcesz ze mna rozmawiac?

Daj tego gracza, na bank tez sie okaze ze ma treasury bills a nie konto w skoku i trzyma tam na zerze, ake jesyes za glupi zeby zrozumiec ze cash in hand to nie jest gotowka na koncie bankowym...
  • Odpowiedz
@WiktorekS Wiem że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem a ten post pokazał jakim debilem jesteś ale napisze to jeszcze raz wyraźnie bo odwracasz kota ogonem

Jeden #!$%@? kogo ci podam za przykład nie to jest głównym wątkiem tej rozmowy

Ale za starania się odwrócić kota ogonem plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz