Wpis z mikrobloga

Proszę bardzo, specjalnie dla was zrobiłem poranną porcyjkę blackpilla. Jakbyście się zastanawiali nad przeszczepem włosów, bo "na wykopie pisali, że na zakola uwagę zwracają tylko odklejone przegrywy blakpilowce incele".
A, i pamiętajcie, "wygląd nie ma znaczenia bro!" (tak, do dziś są takie gagatki, które tak twierdzą xD)

W oryginale było tam nieocenzurowane zdjęcie gościa, jedynie jeden z uczestników dyskusji coś tam powiedział na ten temat xD Tymczasem gdy na wykopie ktoś wrzuci zdjęcie samej dupy, gdzie nie idzie nic rozpoznać to zaraz są płacze, że tak nie wolno i że upublicznianie WIZERUNKU xD

Jak otworzycie w osobnej karcie to jest lepsza jakość.

Grupka fejsbukowa to oczywiście Bękarty tindera.

#blackpill #rozwojosobistyznormikami #przegryw #zakola #normictwo #tinder
LajfIsBjutiful - Proszę bardzo, specjalnie dla was zrobiłem poranną porcyjkę blackpil...

źródło: comment_165485086176KodGZcBRpDiWFROmmxuc.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Typ zaczął jechać babę bo mu nie chciała popuścić na 1. spotkaniu więc zgorszone baby czepiły się jego cechy charakterystycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam bym wynalazł 100 punktów do których bym się doczepił nawet u 10/10 ordynarnej julki.l xD
  • Odpowiedz
  • 14
@LajfIsBjutiful tylko, że chłop pisze naprawdę jak debil i raczej ma mocne kompleksy jeżeli chodzi o kobiety. co nie zmienia faktu, że nie powinni wstawiać jego mordy a laska w komentarzach o atrakcyjności #!$%@? głupoty.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ale to jest eksperyment robiony przez debila - zacząłeś obrażać to jadą po wyglądzie czy czymkolwiek.

To by coś pokazywało, jakbyś miło gadał, ona niezainteresowana i wtedy by o tych zakolach gadali. Co wy ludzie, 7iq?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@LajfIsBjutiful:

Chłop jest chamski bo odpowiedziała grzecznie, że nie spotyka się w domu u obcego typa, a gdy ludzie odpowiedzieli tym samym to płacz, typowy przegryw żyjący w oblężonej twierdzy #!$%@?.

Jakby jej to przeszkadzało to by nie było pary, a była. A że ludzie stanęli w jej obronie i pojechali tym samym motywem co on to efekt społecznej psychologii, ale to już zbyt skomplikowane dla Ciebie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LajfIsBjutiful:

Ale co ma jedno do drugiego? To całkiem inne osoby. Ja też pisałem do jakiś tam coorvy, suki itd w żartach i nie robiło im to problemu, a inne odrazu blok. To samo w łóżku, jednej naplujesz w twarz i ją to podnieci, a inna się obrazi. Nie wiem co w tym trudnego do zrozumienia, że ludzie są różni.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: no i laski robią to na fejsbuku, a Wy robicie to samo na wykopie, co za różnica, tam laski nienawidzą chłopów, tutaj chłopy lasek, tam wyzywają od prawiczków z zakolami, a tu od szmat co się puszczają, nie kumam oburzenia.
  • Odpowiedz