Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ma ktoś z was IBS? Jak sobie radzicie? U mnie wykluczyli inne choroby (wszystkie wyniki wzorowe), więc pozostaje zespół jelita drażliwego. Dziwna choroba przewlekła. Przyczyna nieznana. Leczenie nieznane. Właściwe nie wiem co robić. Mam zalecenie "nie stresować się". Dziękuję Pan lekarz. #ibs #medycyna #zdrowie
  • 9
  • Odpowiedz
@Jonn: Zmień lekarza, dostaniesz jakiś auroverin albo debretin, czasami przy ibs włącza się leki SSRI, ale to w specyficznych przypadkach jak np. nerwica, czy stany depresyjne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jonn ja mam tak naprawdę od kiedy pamiętam. Z biegiem czasu zaczęłam zauważać co mi szkodzi (np. Laktoza) I staram się jeść tak aby było jak najmniej dolegliwości. To co nie szkodzi mi, szkodzi innym i odwrotnie. Tutaj nie ma złotego, uniwersalnego środka
  • Odpowiedz
@Jonn: cześć. Skopiuje to co wcześniej napisałem. Może komuś pomoże. Miałem to od początków podstawówki do studiów magisterskich. TL:DR: pomogła paroksetyna po trzech miesiącach. I to w sposób całkowity i idealny.

"Cześć. Wiem, że stary temat ale może komuś kto obecnie czyta pomoże. Pisałem kiedyś obszernie o tym co mogło na pewnym forum o jelitach ale już nie istnieje więc napiszę jeszcze raz tutaj to może ktoś skorzysta.
Chyba od
  • Odpowiedz