Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych osiągnięć to Rafałke też mnie bezpośrednio oszukał xD W końcu pewnie wyda tą książkę nie trzeba mu co pół roku przypominać xD Nie ma kasy i ludzi na opłacenie produkcji książki, ale na kupno całego piętra złotej 44 już są xDDDD W tym samym czasie Mościcki zebrał pre-ordery, napisał książkę, wydał, potem wydał re-edycje i szykuje następną xD Może niech RaWał się poduczy od kolegi z fundacji jak to ogarnąć xD


#gielda
KochanekAdmina - Z takich życiowych osiągnięć to Rafałke też mnie bezpośrednio oszuka...

źródło: comment_1654838602QObZk94hoUymLkqsAtGCw0.jpg

Pobierz
  • 24
@DiorSauvage: Rafałke to dobry spekulant, ale obrzydliwy człowiek. Od 2 lat wisze na haku z tą książką xD Jeszcze mogłem to ignorować bo poszedł w bankructwo, ale chłop teraz robi kilka milionów co miesiąc i nadal ma w dupie ludzi którzy przelali mu kasę, tak się #!$%@?ć dla ilu? 100.000zł? Bo chyba nakład miał być 1000 sztuk i pewnie wszystko się sprzedało. Przecież gość mógłby dosłownie dać w outsource komukolwiek to
Ale ze za Merlina jego i prezeska nie udupili, gdzie prezes szybko się wysprzedał z akcji na sztucznej górce to jest hit, gdzie jest regulator ja się pytam


@prostamol_mirko: KNF nie istnieje xD Ktoś został pociągnięty do odpowiedzialności za AQT Water? xD NewConnect jest mniej nadzorowany niż shitcoiny

skasuj ten wpis bożyszcza wypopkowych inwestoruw bo zaraz cię jego funclub zje


@picasssss1: To szybko tym przychlastom przypomne że nie są u
@KochanekAdmina: tez cie kojarze jako fana Rafalke, serio byles tak naiwny i wierzyłeś, ze taki wyrachowany spekulant jest czysty jak płatek śniegu i nie ma nic za uszami, ze po tym filmiku tak zmieniłeś zdanie?
skasuj ten wpis bożyszcza wypopkowych inwestoruw bo zaraz cię jego funclub zje


@picasssss1: na jakim tagu ten fanclub? bo na #gielda widac bardziej zawistnych polaczkow z bólem dupy, ze koles pokazuje zyski/straty na live (gdy zyski to bol dupy, gdy straty to „hehe frajer”)
: a właściwie to kupiłeś książkę i jej nie ma? Ja bym się #!$%@?ł trochę.


@picasssss1: 2 lata już xD

tez cie kojarze jako fana Rafalke, serio byles tak naiwny i wierzyłeś, ze taki wyrachowany spekulant jest czysty jak płatek śniegu i nie ma nic za uszami, ze po tym filmiku tak zmieniłeś zdanie?


@maniek74: Jak mówiłem zawsze miałem z tyłu głowy że Rafałke by cie #!$%@?ł jeśli staniesz w
skoro juz byles oszukany na ta ksiazke, ale ok


@maniek74: no jak mówiłem ta książka to się zbiegła z jego bankruterką i przewrótką fundacji, można powiedzieć że jestem wyrozumiały, ale #!$%@? biorąc pod uwagę jego odbite i brudy tradera to się trochę mi postrzeganie rafałka zmieniło
@KochanekAdmina: bo od tych wszystkich influencerów finansowych nic się nie powinno kupować. Czasem coś mądrego powiedzą to jak najbardziej darmowe wykłady/wywiady można posłuchać na YT, ale broń boże dawać się im naciągać i przesyłać jakieś pieniądze, więcej wiedzy niż to co jest na YT nie mają do przekazania.
czy ja dobrze rozumiem? Kupujesz ksiazke, ktora napisał ktos inny, od Rafala gdzie Rafal bierze prowizje za tlumaczenie i polskie wydanie?


@wyjechany: No tak, kwestia kolekcjonerska. Papierowe wydanie Chaosu nad Chaosami nie istnieje w Polsce i niby to miało być zmienione w limitowanej edycji, a jedyne czego jest limitowana edycja to frajerów którzy dali się nabrać xD
@KochanekAdmina: A daj spokój, najbardziej #!$%@? stado baranów co tylko powtarza "prawdziwy trejder zarabia na rynku". Nie rozumieją, że taki Trader21 inwestuje w zupełnie inny sposób niż Zaorski i jeszcze przed inflacją mówił o przedziałach 10-20% zysku rocznie i jego strategia była bardziej pod ludzi, którzy chcą jak najlepiej zabezpieczyć majątek, a nie wejść za 10k-100k yolo z nadzieją na x razy zysk, a jak stracą to świat im się nie