Wpis z mikrobloga

@derton778 co jest złego w wyszaleniu sie przed wejściem w poważny zwiazek? Masa facetow też to robi, a tylko bab się czepiacie. Przecież przed wejściem w poważny związek wręcz zdrowe jest wypróbowanie kilku innych opcji by wiedzieć, czego się w ogóle oczekuje od faceta/kobiety i od życia ogólnie
  • Odpowiedz
@derton778 a czym ta porada różni się od porad wykopków, żeby nie przyznawać się różowym do chodzenia na divy? W obu przypadkach budowanie relacji na kłamstwie jest #!$%@?, ale z jakiegoś powodu wykopki dostają piany na pyskach, gdy widzą poradę, żeby kobiety ukrywały liczbę partnerów seksualnych, a sami doradzają, żeby nie przyznawać się różowym do chodzenia na divy xD jak zwykle podwójne standardy mają się doskonale xD
  • Odpowiedz
@hypnodancer: masz rację, ale w tej dyskusji pomijasz jedną rzecz, a mianowicie jak wiele jest szantażu seksem w niektórych toksycznych relacjach. Owszem, nie można powiedzieć żeby się komuś chciało na zawołanie, ale jakoś nie wyobrażam sobie by facet mógł powiedzieć "jesteśmy małżeństwem, ale tylko w styczniu i lutym, w reszcie miesięcy nie dokładam się do rachunków".
Najlepiej taki związek oczywiście zakończyć, ale jak jedna strona zawsze odmawia seksu, a collateral
  • Odpowiedz
jest złego w wyszaleniu sie przed wejściem w poważny zwiazek? Masa facetow też to robi, a tylko bab się czepiacie. Przecież przed wejściem w poważny związek wręcz zdrowe jest wypróbowanie kilku innych opcji by wiedzieć, czego się w ogóle oczekuje od faceta/kobiety i od życia ogólnie


@Noiwuj0: xdddddddddd
  • Odpowiedz
@derton778 oświeć mnie czemu xdddd? Sam z niejednego pieca chleb jadłem zanim poznałem różową z którą chcę spędzić jeszcze życia, i co w tym złego?
  • Odpowiedz
@Noiwuj0: W tym złego, że twoja dziewczyna jadła z trzy razy więcej pieców niż ty. I to że to musiałeś się starac o ruchanie, a ona nie. I to że ty teraz ty się o nią starasz, a kiedyś dawała innym którzy w ogóle nie wkładali takiego wysiłku jak ty musisz.
  • Odpowiedz
@derton778 a z tym "wkładaniem wysiłku w ruchanie" to już jakieś totalnie odklejone, spierdoxowe dyrdymaly.
Mężczyźni przez wieki sami zapracowali sobie patriarchatem na to, że mają ciężej o seks traktując kobiety jak uosobienie Matki Boskiej która ma być skromna i cnotliwa. Współczesne kobiety mające takie same potrzeby jak mężczyźni mają za to płacić? Xd
  • Odpowiedz