Wpis z mikrobloga

No przecież nie od dziś wiadomo że najskuteczniejsze protesty to takie które nikomu nic nie blokują ani nie przeszkadzają


@Morcin14: najskuteczniejsze protesty, to te które przeszkadzają politykom - tj. jak górnicy protestują to robią #!$%@? pod sejmem i każdy z tych obślizgłych obrzydiwych posłów wie, że jakby się tam dostał to może dostać po ryju. I o dziwo górnicy dostają co chcą.

Pielęgniarki krzyczące kobiecymi głosikami i tupiące plastikowymi butelkami? Niepełnosprawni
@Cziken1986: kiedyś mieszkańcy mojego miasta nad Odrą protestowali blokując jedyny most. Ja wstający rano o 5.50 do szkoły musiałem po zajęciach i po całej drodze autobusem po godzinie 16 iść specjalnie 5 kilometrów na pieszo bo było szybciej niż stanie w korku autobusem wiele godzin. Cel tego strajku, czyli burmistrz nie odczuł go bo nawet przez ten most nie przejeżdżał. I teraz pytanie, komu bardziej dopiekł strajk. Bo ja z chęcią
Często spotykam się z opinią, że ma jakieś powiązania z pissem. A porównanie czereśni do benzyny, gdzie jedno jest wręcz niezbędne dla większości osób do funkcjonowania, a drugie to po prostu ciekawostka rynkowa. To jest to najlepsza recenzja tego żałosnego człeka.


@MightandMagic: utrudnianie zwyklym ludziom zycia nic nie da, bo jak może niezauważyliście każdy ma na codzien utrudnione zycie przez wysokie ceny benzyny. Codziennie każdy tego doswiadcza bezposrednio. Nie trzeba jeszcze
@Cziken1986: @MightandMagic: Krzysio idealnie wpasowuje się w profil pisowca hipoktyty.

Przede wszystkim, jesteśmy bezstronni i uczciwi w naszych osądach, jak władzy/dziennikarzom przystoi.
No chyba, że ktoś uderza w naszych, to należy się takiemu komuś chłosta i hejt.
Śmiejemy się tylko z innych, bo jak wiadomo, nie sra się na swoim podwórku.

Teraz pozostaje czekać aż zrobią konkurs na lizodupstwo dla słuchaczy, a w nagrodę talon na 50l na orlenie. (