Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rower

Miraski , co to za typ roweru Dirt? Młody mi suszy głowę o pierwszy prawdziwy rower. Czy taki rower nada się do jazdy po mieście czy tylko jakieś trikasy fikołasy? Wolę mu kupić jakiegoś normalnego mtb żeby mógł wszędzie się nim orzenieszczać a on się uparł na dirta.
  • 15
@Kick_Ass: Hmm, ja na dircie jeździłem do szkoły przez kilka lat, a w weekendy całe dnie po mieście szukając miejscówek. Plus jeździło się za miasto na hopki. Nie ma tak, że się nie da na nim jeździć. Z tym że będzie jeździł wolniej i to będzie na pewno bardziej męczące.

Jeśli chcesz z nim robić kilometry, ty na MTB a on na dircie, to musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeśli on
@Kick_Ass: przede wszystkim zobacz jak nogi pracuja na dirtowym rowerze. Siodelko nisko, pedalujesz z caly czas zgietymi nogami jak na klopie ze sraczka. Kolana do wymiany. To nie sa rowery do jezdzenia X kilometrow do sklepu po bulki - jak chce dirta do uprawiania sportu to spoko, ale jako zwykly rower do jezdzenia na codzine? Ło to to nie
Czy taki rower nada się do jazdy po mieście czy tylko jakieś trikasy fikołasy?


@GrubyKociol: przeciez trzeba najpierw czytac pytania. Nie wiem jak sobie wyobrazasz normalna jazde po miescie na takim rowerze