Wpis z mikrobloga

Trader 21 „ Pokazywanie własnych wyników to głupota i dziecinada, chce chronić siebie i własna rodzine przed dziwnymi ludźmi”
Tymczasem Trader 21 w poprzednim numerze Forbes: ‚Zaorbilem na swojej książce 18 milionów złotych”



#trader21 #zaorski #gielda
  • 25
  • Odpowiedz
  • 16
@card_man: Mam nadzieje, ze Zaorski nagra na spokojnie materiał z odpowiedzią, bo jesli jestem w stanie wyłapać sporo nieścisłości i braku logiki u tradera to zaorski znajdzie 10x tyle+wyciągnie nowe brudy i go na pewno ładnie przeora
  • Odpowiedz
@LewCyzud: nie broniąc go, to jest totalnie inna grupa docelowa i czym innym jest dawanie wywiadu na życzenie, a chamskie przechwalanie sie na twitterku jako mentalny dzieciak
  • Odpowiedz
  • 2
@Ki3mon: Wiadomo, dla tradera to jest ta sama grupa co łykała MLM, NLP itd Zaor głownie trafia do traderów i innych zainteresowanych co dostrzegają, że najpierw byly szkolenia z podrywu potem kołczing typu kołcz Majki i inne a teraz te farmazony przeszły na szkolenia z bliźniaków i innych wolności finansowych jak tylko zainwestuje sie w Gazprom
  • Odpowiedz
  • 1
@Ki3mon: Ale co ma do tego Forbes? Ze zaprosili zarabiającego na szkoleniach miliony, a nie dlatego, ze jest zajebistym traderem. Oskarżasz mnie o spłycanie, a sam to zrobiłeś odnośnie wywiadu Forbes
  • Odpowiedz
  • 0
@Ki3mon: dobroć losu sprzyja lepszym ( ͡° ͜ʖ ͡°) i co to za argument w ogole XD.Liczą sie efekty a nie pierdoelnie typu a tu to prawie go wywiozło a tutaj gdyby meteoryt uderzył w Madagaskar to by wszystko stracił itd XD Koles przewidział krach Luny gdzie wszyscy cisnęli z niego bekę albo go atakowali i jeszcze na tym zarobił spory majątek. To sa fakty
  • Odpowiedz