Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przegro_pisarz: ja tam nie hejtuje, ale właśnie tak się definiuje appleboyów, że dla idioty ten telefon i UI.
Nie umiesz zmienić zegarka to kupię ajfona bo mnie stać i za tyle hajsu przyjemniej mi się na ekran patrzy.

Ale no co kto woli ;) aby jak najdłużej żył

  • Odpowiedz
@tasmanz: Apple nie jest wyznacznikiem bogactwa. Obecnie Samsung, Oppo czy Xiaomi robią smartfony po 5-6 czy nawet 8 tysięcy, gdzie podstawowego najnowszego Iphona 13 idzie wyrwać za 3600zł na Amazonie obecnie, a najdroższy Pro max 6k. Więc obecnie chińczyki robią droższe smartfony.
  • Odpowiedz
W androidzie każdy element UI jest spartaczony ale androidziarzom to w ogóle nie przeszkadza bo nie mają gustu widać to po tym że większość ustawia comics sans jako czcionkę xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
W androidzie każdy element UI jest spartaczony ale androidziarzom to w ogóle nie przeszkadza bo nie mają gustu

@niko444: xDD większej głupoty dawno nie czytałem, google ma większego #!$%@? na punkcie UI niż Apple, po prostu obrali różne kierunki które mają trochę inne rozwiązania i celują w inne grupy docelowe. iPhone ma działać i tyle, nie słuchają swoich użytkowników tylko robią tak żeby było dobrze i żeby ciężko było coś #!$%@?ć,
  • Odpowiedz