Wpis z mikrobloga

Pare dni temu zrobiłem bardzo profesjonalną analizę btc i badałem sentyment na rynku

Bardzo dużo ludzi stworzyło sobie scenariusz na wzór poprzedniego, czyli władowanie się w longi na dole TP na poziomie 34k-36k i wtedy wejście w shorta, scenariusz idealny

Tak samo bardzo duża ilość ludzi nastawia się na magiczną granice wsparcia i nieprzebicia na poziomie 19k-20k

Postanowiłem zagrać innaczej i rozegrać tą sytuacje stawiając na długi termin i brak powrotu w podobne poziomy typu 36k i wyżej w tym okresie

Poziomy które obstawiam na btc to okolice 5k-8k chociaż bardziej myśle nad 5k-6k a czemu?Już tłumacze:
Sytuacja crypto bardzo podobnie wygląda do bańki dotcomowej, Regulacje, Koniec szmacenia dolara, Problemy energetyczne, Nastawienie tłumu na opór 20k i 10k(jedna giełda miała flash crash do 8k więc to też jest oporem psychologicznym)

Również obstawiam na to że Ripple wygra sprawe z Sec, a xrp będzie 1 pełnoprawnie przyklepaną przez Wujka Sama crypto, a pozatym sądze że Tether nie upadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin #gielda #inwestycje #finanse #inwestujzwykopem #ekonomia
Pobierz zjadaczszyszek3000 - Pare dni temu zrobiłem bardzo profesjonalną analizę btc i badałe...
źródło: comment_1654588828logSO0fLbV56qBSa3AEPuB.jpg
  • 9
@zjadaczszyszek3000: jak btc spadnie do 20k to w mediach btc będzie przedstawiony jako upadek kryptowalut i już widzę nagłówki ze leci na 5k$, i tak spora część nie będzie kupować bo będzie niby spadać, a tak na prawdę nie zdążą wsiasc do pociagu a o to właśnie chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)