Wpis z mikrobloga

@cober: chyba jeszcze w żadnym MMO nie udało mi się wymasować żadnej postaci a już trochę tego było.
No ale co racja to racja, przy okazji premiery DI Bli$$ pokazał swój chytry świński ryj w pełnej okazałości.

btw. patrząc na ten bajzel mam ochotę kupić sobie D3 i tam się zaszyć, ale to tak jakbym zapłacił za DI więc jeden uj xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Arwern: Ja wiem ze to p2w, ale te memy są bez sensu, jak ktoś nie chce w ogóle grać, to niech sobie tyle wyda, ja na razie się cieszę graniem za darmo.
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: Na pewno Diablo Immortal zarobi więcej niż wszystkie części Diablo razem wzięte ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@msichal: Jeśli tyle zarabia się na mikro transakcjach to co zabroni Blizzardowi wrzucić takie do Diablo 4? Pomarudzą, pomarudzą, a kasa się kręci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dwudziestydrugi: bo w MMO zwykle zanim wymaksujesz to pojawia sie nowy dodatek czy tier loot i zabawa od nowa sie zaczyna. No chyba ze jestes w top gildiach. W diabelki tez zakladam ze na 110k usd sie nie skonczy bo za pare mc dodadza nowe rzeczy i plac pan od nowa
  • Odpowiedz
@Arwern: jaki jest sens maksowania postaci w Diablo za hajs? Mój ziomek chwalił się ostatnio wypasioną postacią w Diablo 3, nad którą spędził pierdylion godzin, po #!$%@? miałby to kupować? Skoro i tak za free można przejść całość to co ma do rzeczy kupowanie dodatkowego kontentu.
  • Odpowiedz
@kaspe:

Pvp ktore w DI ponoc niezle wyglada, a nie ma najmniejszego sensu jesli naprzeciw siebie staja gosc ktory nie placi i taki ktory za dziesiatki tysiecy wykupil gemy dajace mu 3x wieksze obrazenia i 2x wieksza wytrzymalosc.

Do tego zawsze masz ten problem co w grach MMO, ze jesli masz ochote progresowac najtrudniejszy content musisz spelniac pewne wymagania, a te beda najlatwiej spelnione (i zawyżane) przez ludzi ktorzy wyciagneli
  • Odpowiedz
@Arwern: w 2019 gra na komorke (typu farma albo budujemy zamki/zombie) od duzych graczy na rynku zarabiala srednio cos 159$ na uzytkowniku. Masa ludzi instaluje z reklam yt, i porzuca granie bo od startu widzi mikrotransakcje, albo gra jest dla nich zbyt skomplikowana, ale reszta placi tyle, ze srendia sie nabija. To jest inside info a nie jakis joke. Wiec Diablo bazujac na marce nabije grubo powyzej tej wartosci, jestem
  • Odpowiedz
Zaraz się znajdzie dzieciak co matce kartę podprowadzi i naboje z 50k długu bi chciał mieć wymaksowane klejnoty
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: ja tam w d2r pogrywam i się w miarę dobrze bawię, ale widać ogromny wysyp botów na nowym laddarze.

Swoją drogą człowiek zaczyna doceniać model finansowy takiego Lola, że płacisz tylko za estetykę. No chyba że chcesz mieć wszystkie czampy od ręki.
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: pewex, że normal jak ja to nigdy nawet gearu w wowie nie wymaxowal w dodatku.
tak tylko odpowiadałem, skąd ta cala wrzawa.

co do samej gry:
Gra sama w sobie nie jest zla, wiele rozwiązań nawet mi sie podoba. Ot "more casual diablo 3.". Wydaje mi się, że zawartość sama w sobie nie jest kompletnie niczym blokowana. Jedynie prawie niewykonalne jest osiągnięcie poziomu grajac za free vs płacąc.
pvp
  • Odpowiedz
@Arwern sram i szczam na debilnego blizzarda i gowno które wypuszczają. Ta firma jest od lat martwa i dobre diablo 2 resurrected tego nie zmieni. Ich chciwość przewyższa wszystko. Chcesz grac w Hearthstone? Wywal 3x80€ na preordery dodatków, 20€ battlepass, 3x20€ na miniserie i drugie tyle (opcjonalnie na skiny). Rocznie.
Wow? Nie komentuje
Warcraft 3? Martwy i zajechany przez osranych hindusów, a blizzard wypuscil ścierwo 0.5/10
Diablo 2 resurrected? Spoko ale
  • Odpowiedz
@ChrobryLubiBobry: hmm, to ciekawe w sumie, bo tryb PvP i tak powinien być jakoś zbalansowany pod względem levelu czy builda. W takiej opcji to faktycznie nie ma sensu. Natomiast biorąc pod uwagę fakt, że można przejść tryb fabularny nic nie płacąc to jest ok. Pamietam jak np. grałem w South Park Phone Destroyer na singlu i bawiłem się znakomicie, pomimo tego, że PvP był też #!$%@? ze względu na czity
  • Odpowiedz