Wpis z mikrobloga

@cober: chyba jeszcze w żadnym MMO nie udało mi się wymasować żadnej postaci a już trochę tego było.
No ale co racja to racja, przy okazji premiery DI Bli$$ pokazał swój chytry świński ryj w pełnej okazałości.

btw. patrząc na ten bajzel mam ochotę kupić sobie D3 i tam się zaszyć, ale to tak jakbym zapłacił za DI więc jeden uj xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dwudziestydrugi: bo w MMO zwykle zanim wymaksujesz to pojawia sie nowy dodatek czy tier loot i zabawa od nowa sie zaczyna. No chyba ze jestes w top gildiach. W diabelki tez zakladam ze na 110k usd sie nie skonczy bo za pare mc dodadza nowe rzeczy i plac pan od nowa
@Arwern: jaki jest sens maksowania postaci w Diablo za hajs? Mój ziomek chwalił się ostatnio wypasioną postacią w Diablo 3, nad którą spędził pierdylion godzin, po #!$%@? miałby to kupować? Skoro i tak za free można przejść całość to co ma do rzeczy kupowanie dodatkowego kontentu.
@kaspe:

Pvp ktore w DI ponoc niezle wyglada, a nie ma najmniejszego sensu jesli naprzeciw siebie staja gosc ktory nie placi i taki ktory za dziesiatki tysiecy wykupil gemy dajace mu 3x wieksze obrazenia i 2x wieksza wytrzymalosc.

Do tego zawsze masz ten problem co w grach MMO, ze jesli masz ochote progresowac najtrudniejszy content musisz spelniac pewne wymagania, a te beda najlatwiej spelnione (i zawyżane) przez ludzi ktorzy wyciagneli karty
@Arwern: w 2019 gra na komorke (typu farma albo budujemy zamki/zombie) od duzych graczy na rynku zarabiala srednio cos 159$ na uzytkowniku. Masa ludzi instaluje z reklam yt, i porzuca granie bo od startu widzi mikrotransakcje, albo gra jest dla nich zbyt skomplikowana, ale reszta placi tyle, ze srendia sie nabija. To jest inside info a nie jakis joke. Wiec Diablo bazujac na marce nabije grubo powyzej tej wartosci, jestem tego
@Dwudziestydrugi: pewex, że normal jak ja to nigdy nawet gearu w wowie nie wymaxowal w dodatku.
tak tylko odpowiadałem, skąd ta cala wrzawa.

co do samej gry:
Gra sama w sobie nie jest zla, wiele rozwiązań nawet mi sie podoba. Ot "more casual diablo 3.". Wydaje mi się, że zawartość sama w sobie nie jest kompletnie niczym blokowana. Jedynie prawie niewykonalne jest osiągnięcie poziomu grajac za free vs płacąc.
pvp mam
@Arwern sram i szczam na debilnego blizzarda i gowno które wypuszczają. Ta firma jest od lat martwa i dobre diablo 2 resurrected tego nie zmieni. Ich chciwość przewyższa wszystko. Chcesz grac w Hearthstone? Wywal 3x80€ na preordery dodatków, 20€ battlepass, 3x20€ na miniserie i drugie tyle (opcjonalnie na skiny). Rocznie.
Wow? Nie komentuje
Warcraft 3? Martwy i zajechany przez osranych hindusów, a blizzard wypuscil ścierwo 0.5/10
Diablo 2 resurrected? Spoko ale #!$%@?
@ChrobryLubiBobry: hmm, to ciekawe w sumie, bo tryb PvP i tak powinien być jakoś zbalansowany pod względem levelu czy builda. W takiej opcji to faktycznie nie ma sensu. Natomiast biorąc pod uwagę fakt, że można przejść tryb fabularny nic nie płacąc to jest ok. Pamietam jak np. grałem w South Park Phone Destroyer na singlu i bawiłem się znakomicie, pomimo tego, że PvP był też #!$%@? ze względu na czity i