Wpis z mikrobloga

zajebisty dzień... sąsiad mnie #!$%@?ł i policja odkryła moją uprawę marihuany, zjechało się masa suk, przeszukali chatę, mnie na komendę, a najgorszą głupotę zrobiłem jak z #!$%@? tą sytuacją zacząłem grozić temu sąsiadowi co mnie #!$%@?ł i on wtedy znowu zadzwonił na psy xD gdzie się zgłosić po odbiór nagrody na debila roku? całe szczęście policja uwierzyła, że ta hodowla była na użytek własny, więc wypuścili mnie z komendy po przesłuchaniu jeszcze tego samego dnia, ale sprawę w sądzie i więzienie mam gwarantowane, bo na bransoletę nie mam co liczyć, bo już byłem wcześniej karany... kiedy już wszystko w życiu zaczęło mi się układać, to nagle musiało się coś tak #!$%@?ć... #!$%@?ę sobie życie przez głupie roślinki i nieludzkie prawo
ehh, ciężkie jest życie antyspołecznego debila

  • 238
@Werdna: Jak ktoś komuś wyrządza krzywdę dla rozrywki (sąsiad równie dobrze mógł OPa ciężko pobić, podobny poziom perfidii i zła), to nie należy się dziwić, że ofiara nie pała ciepłymi uczuciami do takiej osoby.
Jeśli nie zrobił tego "dla zabawy", to niewiele zmienia, nazista mordujący Żydów, bo "tak trzeba", wcale nie był mniej winny. Liczy się efekt końcowy - w tym wypadku, zniszczenie życia drugiemu człowiekowi, który nic złego nie zrobił.
@Kaktus80: Ja mam bardzo zerojedynkowe podejście do sprawiedliwości. Jak twoje działania są obiektywnie nieszkodliwe (szkodliwa to jest "wojna z narkotykami" tak naprawdę, szkodliwa, niszcząca ludziom życia i BARDZO kosztowna), to nic mi do tego. Ale pomaluj cudzą elewację szprejem - to kula w łeb albo pół roku przymusowego odmalowywania zniszczonych elewacji, do wyboru :P
Nieważne że to sąsiad jest tutaj scierwem które powinno być brutalnie ukarane


@Kaktus80: No pewnie mordeczko, o to chodzi, ulica wyda wyrok, 60 pdw hwdp, jp na 69% bo się trochę boje, no i jak ukradną rower to zgłoszę xD

@Pantokrator: Czyli gróźb karalnych nie uważasz za szkodliwe? Czy uważasz ale tu jest to usprawiedliwione bo sąsiad doniósł na policję? Czy zgodnie z ta logiką jakby mu sąsiad wybił zęby
@Kaktus80: Muszę się zapoznać z definicją. Obecnie mamy prawo nadmiernie opresyjne wobec ludzi nieszkodliwych i zarazem nadmiernie łagodne wobec realnych szkodników (np. wiejscy truciciele z użyciem komina). W obecnym systemie stworzenie prawa, które faktycznie karałoby za czynienie krzywdy innym ludziom, wydaje się nierealne, biorąc pod uwagę, że większość społeczeństwa to mniejsi lub więksi złodzieje i pasożyty.
AKAP rozwiązuje zagadnienie kulą w łeb dla intruza, ale nie wiem, czy to aby na
@Kaktus80: No cośtam naskrobałem w dyskusji z @Pantokrator bo się z nim nie zgadzam ale wypowiadał się precyzyjnie i interesował mnie jego punkt widzenia. Nie wiem co dokładnie oznacza to generyczne #!$%@?, wiec ciężko mi na to odpowiedzieć
@Pantokrator: Generalnie prawo służy temu komu ma służyć - rządzącym i tym których stać na najlepsze kancelarie adwokackie ( ͡° ͜ʖ ͡°), stąd jego bezsens
@Werdna: Pantokrator nieźle cię zaorał a z generycznym #!$%@? chodzi mi że odpowiadasz tak jak każdy wyznawca prawa "hehe sebixie prawilniaku co jak ci rower ukradno", postaralbys się bardziej