Wpis z mikrobloga

@nosacz_ninja: Cinema City - minium 15 na jakiś seansach co kończą wyświetlanie i nikt nie chodzi już prawie a na nowych filmach, tak jak mówiłem luźno 30 ale na Batmanie chyba 40 siedziałem xDD
  • Odpowiedz
  • 0
@ATAT-2 az bym wysłał maila do Cinema city , lub wrzucil im na fb i zapytał czy według nich jest to naprawdę warte 28zl... to w zestawie z cola jak rozumiem ?
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Moje najgorsze gastro-wspomnienie ostatnich kilku lat… #!$%@?łem dokładnie taką porcje nachosów i potem przez DWA dni mi się nimi odbijało. Nic na to nie pomagało. Dwa dni. Po pewnym czasie gdy czułem że mi się zaraz znowu odbije automatycznie robiło mi się niedobrze na myśl o tym że znowu poczuję ten smak :/
  • Odpowiedz
@ATAT-2: #!$%@? ich do końća. 0,5 napoje po 13 zł, popcorn z colą w cenie dania z browarem w dobrej restauracji, poza tym kasy zamknięte i do obsługi baru i biletów jedna-dwie średnio ogarnięte małolaty. Nosz k...a mać
  • Odpowiedz
Tak szczerze, jakby każdy klient żądał zwrotu pieniędzy to by czegoś takiego nie robili. Jesteśmy zbyt mili i za dużo pobłażamy. I rozumiem że to nie wina sprzedawcy, no ale inaczej się nie da.


@K-S-: Strzelam w ziemno, że gramatura jest podana na menu tylko nikt nie patrzy (np ja). Tak więc 'reklamacja bezzasadna' ;)

Na czym byłeś, top gun? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nosacz_ninja: dr
  • Odpowiedz