Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: to przestań wspierać te złodziejskie sieciowki i zacznij chodzić do lokalnych kin. O ile nie idziesz do imaxa to jakość pokazu w Cinema City i lokalnych kinach jest praktycznie taka sama. Dodatkowo bilety są tańsze, przekąski jeżeli są sprzedawane to też dużo taniej a jak nie są sprzedawane to bez problemu możesz wziąć duże chipsy za 7zl i nie musisz ich chować po kieszeniach. Często też albo w ogóle nie
@ZdeformowanyKreciRyj: wspierałem zawsze jak mogłem. Mam dwa małe kina (jedno polaczone z kawiarnią) i uwielbiam tam chodzić.

ALE
Ekrany są dużo mniejsze, nagłośnienie jednak gorsze więc nie nadają się do filmów gdzie zależy Ci na efektach.
Plus grają często ambitne kino, repertuar jest ograniczony i np marvela nie uświadczysz
I po trzecie, ograniczona ilość seansów. Z racji dzieci itp mogę wybrać się tylko późno a często o takich porach już nic
@ATAT-2: Tak szczerze, jakby każdy klient żądał zwrotu pieniędzy to by czegoś takiego nie robili. Jesteśmy zbyt mili i za dużo pobłażamy. I rozumiem że to nie wina sprzedawcy, no ale inaczej się nie da.
@ATAT-2: Mi to wygląda na średnie nachosy które jakiś miesiąc temu kosztowały 24 zł xD a duże właśnie 28 z hakiem ale mogło się zmienić
A najlepsze jest to że ludzie to kupują - 110g nachosów z jakimś lipnym sosem za 3 dychy. Ja rozumiem jak się idzie raz na jakiś czas zaszaleć, ale jak widzę stałych klientów co płacą za to chore pieniądze to mam srogie xD
Albo stoją w