Wpis z mikrobloga

+1. Widocznie stanowimy mniejszość xD


@ToKontoNieIstnieje mnie mają na czarno nawet ludzie, z którymi nigdy nie zamieniłam słowa. Samo moje istnienie niektórych drażni.

ja Cię kojarzę i lubię (ʘʘ)


@Sandrinia Dziekuję, ale nie musisz mnie pocieszać jakby co. Bardzo kurtuazyjnie z twojej strony. Jak się ostatnio żalilam znajomej z FB to też mi napisała, że mnie lubi. Miło mi się przez chwilę zrobiło, ale potem pomyślałam, że to
@moll:
Był kiedyś na Youtube taki ziomek który wyglądał jak stereotypowy stulejarz(tłuste włosy, dziewiczy wąsik itp.), nagrywał jakieś Vlogi gdzie generalnie pieprzył 3 po 3(był filmik gdzie opisywał swój sprzęt i czytał wszystkie informacje z pudełka od kamery). Swego czasu ten kanał był mega popularny w internetach, bo gość był bardzo "specyficzny", i srał się o byle co, a do tego miał bardzo specyficzną manierę w mówieniu, i wszyscy widzowie mieli
@moll:

drastyczne treści po 22, jak młody pójdzie spać xD

Nie ma tam nic drastycznego, po prostu gość wygląda i wypowiada się jak ostatni creep i dziwak xD

zrobiłam pyszny i zdrowy obiad, a moje dziecko właśnie biega obok mnie radośnie zżerając suchego gofra ()

To smacznego, też czasem lubię goferki na sucho ¯\_(ツ)_/¯

@moll:

wiem, ale młody ciężko znosi na ekranie coś innego niż Auta,

Nie no nie puszczaj mu Saurona bo jeszcze sam na takiego creepa wyrośnie xD

a nie chcę mu bajki włączać, jak sam nie pamięta że nie wykorzystał limitu dziennego.

Włącz młodemu Auta nie żałuj mu matrycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to jego niezależność w jedzeniu mnie poraża (chociaż sama na nią pozwalam regularnie)

I
@Zgrywajac_twardziela:na razie jest mocno konserwatywny w preferencjach i ze Shreka przerzucił się na Auta, także dialogi z kolejnej bajki już prawie znam na pamięć.

Nie żałuję, bo prostu kreatywny dzieciak i wolę jak kmini sam niż siedzi przed ekranem (chociaż i tak średnio siedzi, bo się bawi w "nudnych" momentach)

Czasami "zmuszam", stosując przekupstwo, żeby zjadł, ale ogólnie jak dziecko już raz pozna magię słowa "nie" to potem chętnie go używa.
@moll:

na razie jest mocno konserwatywny w preferencjach i ze Shreka przerzucił się na Auta, także dialogi z kolejnej bajki już prawie znam na pamięć.

Aż mi przypomniałaś, że też byłem takim dzieckiem co w kółko to samo oglądało xD Pamiętam nawet kiedyś jak w wypożyczalni kaset( #staredziadycontent ) trułem matce żeby mi wypożyczyła jakąś bajkę, co ją już widziałem 10 razy jak wcześniej była wypożyczone. Biedna mamuśka pytała mnie z
nawet pół roku w tym wieku to kosmos różnica. Mamy tu w sąsiedztwie pół roku starszego i pół roku młodszego i widać, że to zupełnie różne fazy rozwoju


@moll Każde dziecko ma inaczej. Ja np. ostatnio widziałam takiego chłopca 2,5 i 3 i prawie nie zauważyłam między nimi różnicy.