Wpis z mikrobloga

a ja żałuję, że nie ma takich ogólnych podsumowań, np. u ilu osób jest się na czarnej. Jakoś tak bardziej mnie to by interesowało w tym temacie :D


@moll też bym chciała mieć taką tabelkę z wykazem. Albo jakieś powiadomienia w stylu użytkownik x dodał cię na czarno, powód: wkur.. mnie, że jest kobietą.
  • Odpowiedz
@moll:
Był kiedyś na Youtube taki ziomek który wyglądał jak stereotypowy stulejarz(tłuste włosy, dziewiczy wąsik itp.), nagrywał jakieś Vlogi gdzie generalnie pieprzył 3 po 3(był filmik gdzie opisywał swój sprzęt i czytał wszystkie informacje z pudełka od kamery). Swego czasu ten kanał był mega popularny w internetach, bo gość był bardzo "specyficzny", i srał się o byle co, a do tego miał bardzo specyficzną manierę w mówieniu, i wszyscy widzowie mieli
Zgrywajac_twardziela - @moll: 
Był kiedyś na Youtube taki ziomek który wyglądał jak ...
  • Odpowiedz
@moll:

drastyczne treści po 22, jak młody pójdzie spać xD

Nie ma tam nic drastycznego, po prostu gość wygląda i wypowiada się jak ostatni creep i dziwak xD

zrobiłam pyszny i zdrowy obiad, a moje dziecko właśnie biega obok mnie radośnie zżerając suchego gofra ()

To smacznego, też czasem lubię goferki na sucho ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@lrllrlrr: bywa xD

@Zgrywajac_twardziela: wiem, ale młody ciężko znosi na ekranie coś innego niż Auta, a nie chcę mu bajki włączać, jak sam nie pamięta że nie wykorzystał limitu dziennego.
Za to jego niezależność w jedzeniu mnie poraża (chociaż sama na nią pozwalam regularnie)
  • Odpowiedz
zrobiłam pyszny i zdrowy obiad, a moje dziecko właśnie biega obok mnie radośnie zżerając suchego gofra ()


@moll mój śpi i siedzę jak na szpilkach modląc się żeby się nie obudził jeszcze ze 2h.
  • Odpowiedz
@moll:

wiem, ale młody ciężko znosi na ekranie coś innego niż Auta,

Nie no nie puszczaj mu Saurona bo jeszcze sam na takiego creepa wyrośnie xD

a nie chcę mu bajki włączać, jak sam nie pamięta że nie wykorzystał limitu dziennego.

Włącz młodemu Auta nie żałuj mu matrycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to jego niezależność w jedzeniu mnie poraża (chociaż sama na nią pozwalam regularnie)

I
  • Odpowiedz