Wpis z mikrobloga

iiiiii jak co poniedziałek, czas na cotygodniowe pytanie w waszych łagrach, kołchozach, januszexach.

EEEE MŁODY! Było w weekend coś:
dupczone
bzykane
pukane
**r*chane
lizane
wiercone
ciupciane**
?

Nieeeee?! A może ty jaki ciepły jest?! EE Maniuś! Młody znowu nic nie por*chał w weekend!!

hehehehehe nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #pracbaza #praca #programista15k #programista22k #kolchoz #januszex #zalesie #poniedzialek
s.....u - iiiiii jak co poniedziałek, czas na cotygodniowe pytanie w waszych łagrach,...

źródło: comment_1654494530eRsQcbJIefUbup0TJ6dZmM.jpg

Pobierz
  • 14
@sikalafou: najczęściej to są sfrustrowani ludzie którzy mają polewkę jak komuś się noga podwinie albo będą cie obgadywać za plecami. Szczególnie u mnie taki jeden jest co słyszałem że na innej zmianie robili sobie beke z niego to przeniósł się do nas i udaje mądrego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widać po nim że całe życie był #!$%@? i się wyzywa na innych gorszych teraz.
najczęściej to są sfrustrowani ludzie którzy mają polewkę jak komuś się noga podwinie albo będą cie obgadywać za plecami. Szczególnie u mnie taki jeden jest co słyszałem że na innej zmianie robili sobie beke z niego to przeniósł się do nas i udaje mądrego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widać po nim że całe życie był #!$%@? i się wyzywa na innych gorszych teraz.


@nietwojinteres135: no #!$%@?
@sikalafou: pozdrawiam byłem w tym syfie jako student od startu dostałem przydomek studencik, musisz narzekać że jeszcze 8h, wyzywać przełożonych i gadać co chwilę o ruchaniu to przetrwasz, gorsze są 60 letnie janusze co 2 h przed są już na zakładzie tego nie ujarzmisz tak łatwo, plus jest taki, że nie są to inteligentne istoty często z uśmiechem na twarzy wykonywali moja robotę myslaląc, że to oni mieli zrobić
@sikalafou: pracowałem i w korpo i na produkcji. Kiedy pracowalem na produkcji brakowalo mi korpo szczegolnie te pierwsze tygodnie/miesiace jak sie przenioslem do korpo to brakowalo mi tego luzu jak na produkcji xD
pracowałem i w korpo i na produkcji. Kiedy pracowalem na produkcji brakowalo mi korpo szczegolnie te pierwsze tygodnie/miesiace jak sie przenioslem do korpo to brakowalo mi tego luzu jak na produkcji xD


@wlkp69: zdefiniuj czym dla ciebie jest korpo. Bo korpo to jest zarówno smażenie kotletów w maku, przekładanie kartonów w amazonie jak i architekt IT w microsofcie. Korpo oznacza tylko tyle, że firma ma zasięg międzynarodowy i organizację pracy na