Wpis z mikrobloga

Wywieszono u mnie w akademiku taką karteczkę.

Chodzi o pedała którego wszyscy współlokatorzy gnębią żeby się wyprowadził, wprowadza się do następnego pokoju i jest to samo (ale to jedyny sposób). Przecież nikt nie pójdzie do administracji z prośbą o wyrzucenie pedała z pokoju.

I dobrze chłopaków rozumiem, sam fakt że ktoś jest innej orientacji mnie obrzydza, a jeszcze z kimś takim mieszkać.. Jestem tolerancyjny, tyle że do pewnego stopnia - nie mam nic przeciwko temu że żyje i mieszka w akademiku ale nie chciałbym z takim kimś mieszkać.

Administracja powinna pójść po rozum do głowy i umieścić tego typa w pokoju jednoosobowym, a nie #!$%@?ć między normalnych ludzi..

#studbaza #homoseksualizm #pedaly #akademik
Pobierz
źródło: comment_MgKMAo1BweFCrA17Ani6VNnCEq31TrJt.jpg
  • 163
@Yokozuna:

a ja go nie rozumiem. mi tam homoseksualiści w niczym nie przeszkadzają. nawet jak idą w paradach wcale mnie to nie rusza - ich sprawa. Homoseksualiści maja się w przestrzenni publicznej chować przed nabuzowanymi maczo - hetero - prymitywami żeby nie zostać pobitymi? WTF?? no wybacz, ale to już jest przekroczenie pewnej granicy. Poza tym ten koleś nie wiem czy zauważyłeś popiera przemoc wobec tych osób, chce ich izolować.. Nikt
@nie_tak_szybko: Skoro "nawet" parady Cie nie ruszają to chyba nie miałeś dłuższego bezpośredniego kontaktu z typowym pedałem. Wielu tak jak i ja rozróżnia gejów od pedałów, gdzie ci drudzy strasznie się afiszują swoją odmiennością i zdają sobie sprawę, że są w grupie, która może sobie na więcej pozwolić, bo ich mniejszość jest jakby lepiej traktowana, są trochę nietykalni. Pracowałem za zachodzie z paroma takimi, którzy swoją orientacją potrafili sobie wyrobić profity,
ale nie znam ludzi którzy z nim mieszkali/mieszkają :D więc nie do mnie z tym :D


@mahometgej: podejście godne przyszłej inteligencji narodu: "mnie to osobiście nie dotyczy, więc nie mój problem".
@mahometgej: ale to wasz wspólny problem, całej społeczności, i że w całym akademiku nie znalazł się ani jeden mediator to jest to trochę uwłaczające waszej uczelni.
@prusi: A ja mówię, że mam coś do nich? Napisałam tylko żeby nie porównywać tych spraw do siebie. Osoba chora na schizofrenie przeważnie się leczy, są różnego rodzaju przypadki osób chorych. Teraz rozmawiamy o innym przypadku.
@prusi: może i to jest wspólny problem, ale na pewno mieszkają w akademiku ludzie pokroju komentujących wpis - którzy nie mają żadnych uprzedzeń do pedałów - i uważam że jeśli wyznaczać mediatora to gdzieś pośród nich

Ja ze swoimi uprzedzeniami się nie nadaje - więc nawet nie próbuję rozwiązywać tego problemu za kogoś